Treść opublikowana przez Czuczu87
-
Panel regulatorów nawiewu
Witam mam pytanie.Jak rozebrać panel regulatorów nawiewu bo pokrętło (ciepłe/zimne powietrze) zaćioł się i nie wiem jak się tam dostać boję się że urwę jakiś zatrzask lub coś innego. Może ktoś pomóc?Pozdrawiam ---------- Post dopisany 28-05-2014 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 21:36 ---------- Dzięki za pomoc
-
Brakujący element nadwozia
Witam. Słuchajcie mam problem ze znalezieniem tego elementu (plastiku) może ktoś pomóc? Jeżeli ktoś coś ma to niech wrzuci zdjęcie AUDI A4 B5 Nakładka Listwa Llistewka Błotnika Przód od strony pasażera rocznik 94
-
Brakujący element nadwozia
Witam. Słuchajcie mam problem ze znalezieniem tego elementu (plastiku) może ktoś pomóc? Jeżeli ktoś coś ma to niech wrzuci zdjęcie AUDI A4 B5 Nakładka Listwa Llistewka Błotnika Przód od strony pasażera rocznik 94
- Wydech
- Wydech
- Wydech
- Wydech
-
Wydech
jezeli zlacze jest osloniete ta siatka to siatka po malu puszcza ale ta rura za nia jest na razie ok. ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Wydaje mi sie ze jest to katalizator co moge z tym zrobic???
- Wydech
-
Klapa tył 1.8 95r
otworzylem samochód najpierw dmuchnołem żeby sprawdzić czy wogóle sie zamknie bylo ok potem wciagałem z całej siły w czarny wąż i coś jakby w bagażniku strzeliło myślalem ze sie otworzyl a tu lipa teraz wogole sie samochod nie zamyka i slychac przy zamykaniu tylko jak w bagazniku cos sie dzieje
-
Klapa tył 1.8 95r
zrobiłem tak jak piszesz i coś strzeliło w bagażniku i teraz wogóle samochód się nie zamyka co teraz?
-
Klapa tył 1.8 95r
Witam mam problem z otwarciem tylnej klapy bagażnika nie reaguje na pilota a kluczyk nie chce się przekręcić co poradzicie??? Pozdro
- Czujnik temperatury zew.wew
-
Żarówki
Witam. Jakie żarówki wstawić do przednich leflektorów szkła mam jakieś zwykłe żarówki H4 może podsunie ktoś coś z allegro?Pozdro
-
Czujnik temperatury zew.wew
tak pełny fis
-
Czujnik temperatury zew.wew
Jaki to jest mniej więcej koszt? ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Gdzie mogę go kupić? I czy ewentualnie są jakieś problemy z podłączeniem?
- Gasnie przy hamowaniu
-
Czujnik temperatury zew.wew
Witam wszystkich.Mam pytanie czy jest możliwość zamontowania takiego czujnika temp. do mojego modelu bo nawet nie wiem czy czasem go nie mam jak to sprawdzić i w razie czego gdzie kupić i jak wstawić??? Pozdro
-
Gasnie przy hamowaniu
czas to zrobić może pomoże ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- Co najlepsze do czyszczenia przepustnicy?
-
Gasnie przy hamowaniu
U mnie są identyczne objawy nie wiem jak sie z tym uporać