Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grusznik86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam instalacja Brc sequent , problem nastepujacy odczuwalny od 3 biegu najbardziej pod górkę choć nie zawsze, przedział obrotów zawsze ten sam przerywa jakby brakowało gazu prz 2100 obr. do niecałych 2200. na benzynie super. przepustnica czysta filterki zmienione gaz z bp, Jakies pomysły? Pozdrawiam
  2. Witam dziś rano zaczeło się telepaniem autka na lpg jak i na pb. wolne obroty wysokie bez zmian podobne falowanie czyżby cewki padały na 1 i 2 cylindrze no i te pozostałe błedy co to jest ?? świece wymieniane były ok. 10 miesięcy temu(12 000km) rozrząd płyny filtry . 1.8T Gaz brc sequent. ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- czyżby zaworek n75 też szlak trafił ? ludziska pomocy
  3. Błedy były kasowane tak jak prosiłeś , wszystkie sie powtórzyły oprucz wypadania zapłonów na cylindrze 3 Pozdro
  4. Ale czy jezdzac bez naprawy nic sie nie dzieje, to tylko elektronika ? duzy obieg otwiera, prosiłbym o info co konkretnie zrobić z termostatem co polutować która kostka jakie kolory przewodu, no i gdzie szukać termostat bo od góry o nie widze Pozdro
  5. Prosze o analizę logów, najbardziej mnie nie pokoi coś tam z termostatem o co może chodzić,
  6. Łukasz13 wiem,że temat jest odgrzewany, z logami tak jak pisałem miałem problem z połączeniem przy włączonym silniku więc pojchałem do znachorów w krk od brc wytłumaczyłem temat aby zrobili logi dynamiczne i tak jak pisałęm Panowie równie twierdzą,że jest wszystko "OK" może dla tego ,że nie mogą złapać tego momentu wył. z brzęczykiem ?? albo tego przerywania podczas dodawania gazu. Parownik wątpie, że był czyszczony bo temat nie miał miejsca przy pierwszych miesiącach użytkowania , i cięzko mi powiedzieć czy zaczeło się to dziać po zmianie świec czy filtrów, żadnej innej ingerencji nie było w instalke.Pozdro
  7. podczas jazdy też na drodze oraz na hamowni, twierdzą ,że wtryski są ok
  8. , jeśli chodzi o prace wtrysków twierdził każdy fachowiec ,że wszystko jest ok. Parownik, nie wiem jak rozpoznać który to większy czy mniejszy
  9. Witam borykam się z tym problemem od 4 miesięcy komputer wyłącza mi gaz z brzęczykiem przeważnie na słabo rozgrzanym pod większą górke lub przy wysokich obrotach podobna sytuacja jadąc autostradą 130km/h lekka górka i wyłącza z brzęczykiem już dobrze rozgrzanym silnikiem , przy delikatnym dodawaniu gazu lekko przerywa przy obrotach 1600 -2000 dusi sie tak jakby gazu było mało a jest full, mapa pokazuje ,że jest wszystko ok ciśnienie wtrysków ok 3 różnych gaziarzy BRC w krk nie poradziło sobie z faktem co wy myślicie, autko sprawdzane było na hamowni moc autka idealnie dobrana do wtrysiwaczy(na hamowni nie wyłączył się gaz ) . Panowie/Panie pomocy! Instalacja BRC sequent 9 letnia silnik 1.8T
  10. Witam instalacja BRC sequent , objawy lekkie drgani na rozgrzanym silniku przy dodawaniu gazu(przerywa) oraz na zimnym sam się wyłącza przy wiekszym wysiłku , na prostej przy niewielkich obrotach wszystko ok. Mamy jakieś pomysły , Pomocy! Pozdrawiam
  11. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    tak a co jest tym lipnym katem spowodowane jakie są objawy bo autko na pb chodzi cud miód tylko na gazie lubi na zimnym przy większym obciążeniu się przełączyc no i lekko przerywa po zmianie biegu dodaniu gazu ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- a czym jest spowodowana uboga mieszanka?
  12. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    jazda na lpg tylko
  13. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Tu mamy wszystkie błedy po przejechaniu ponad 300km Tu są te bloki i wyniki po przejechaniu do odcięcia drugi i trzeci bieg tu są logi błedów po tej krótkiej trasie niestety nie mogłem się połączyć vagiem na włączonym silniku i robieniu tych logów podczas jazdy tylko dopiero po przejechaniu tego odcinka wszedłem w opcje bloki i takie są wyniki jak leciał na drugim biegu to zamigał check klika razy i zgasł. Jakieś pomysły? Pozdrawiam
  14. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    vag 4.9 predki74 co macie na myśli logi bo zgupiałem poprostu zczytać kody błędów gdy dam mu ogień na 3rd? zaraz zainstaluje vaga 3.11 i zobaczymy jak tam wejść w tą grupe 31, 32 ??
  15. grusznik86 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    tak tylko jak chciałem zrobić logi na włączonym silniku to mi się niechciało komunikować coś tam błąd,że brak komunikacji ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- chyba ,że ci chodzi o kolejne zestawienie błedów po śrubie na trzecim biegu tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.