Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaz Brc wyłącza się przy obciążeniu


grusznik86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam się z tym problemem od 4 miesięcy komputer wyłącza mi gaz z brzęczykiem przeważnie na słabo rozgrzanym pod większą górke lub przy wysokich obrotach podobna sytuacja jadąc autostradą 130km/h lekka górka i wyłącza z brzęczykiem już dobrze rozgrzanym silnikiem , przy delikatnym dodawaniu gazu lekko przerywa przy obrotach 1600 -2000 dusi sie tak jakby gazu było mało a jest full, mapa pokazuje ,że jest wszystko ok ciśnienie wtrysków ok 3 różnych gaziarzy BRC w krk nie poradziło sobie z faktem co wy myślicie, autko sprawdzane było na hamowni moc autka idealnie dobrana do wtrysiwaczy(na hamowni nie wyłączył się gaz :) ) . Panowie/Panie pomocy!

Instalacja BRC sequent 9 letnia silnik 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parownik masz zwykly czy ten większy ?

Jakie masz czasy wtryskow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie nie chce wierzyc.

Sprawdzali podczas jazdy czy na miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapsensor może skończył współpracę, gdybać można długo. Widać ciency fachmani ...przypuszczam że kalibrowali na postoju :facepalm: , są tacy wiem bo sam się nadziałem...i oczy robią i karpika jak moją v-ka telepało jak grzechotką, szkoda słów. Zwalają winę jeden na drugiego zamiast mózg uruchomić.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzimy tego co komp pokazuje to możemy tu polemizować do us...śmierci, powód usterki może tkwić od zaworu w buli po reduktor i mapy i czujniki -temp., ciśnienie, sprawdzali czy mapa dla gazu nie jest zbyt uboga?:facepalm:;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już w innym temacie żebys uruchomił vaga i porobił logi dynamiczne na benzynie i na lpg, może częsciowo da się dojśc przyczyny problemu, instalacja ma 9 lat czyszczony był lub regenerowany parownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz13 wiem,że temat jest odgrzewany, z logami tak jak pisałem miałem problem z połączeniem przy włączonym silniku więc pojchałem do znachorów w krk od brc wytłumaczyłem temat aby zrobili logi dynamiczne i tak jak pisałęm Panowie równie twierdzą,że jest wszystko "OK" :) może dla tego ,że nie mogą złapać tego momentu wył. z brzęczykiem ?? albo tego przerywania podczas dodawania gazu. Parownik wątpie, że był czyszczony bo temat nie miał miejsca przy pierwszych miesiącach użytkowania , i cięzko mi powiedzieć czy zaczeło się to dziać po zmianie świec czy filtrów, żadnej innej ingerencji nie było w instalke.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...