Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

destroyed22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez destroyed22

  1. Witam serdecznie. Posiadam audi a4 b7, fis jest czerwony, przy odpalaniu w górnej części pojawia się OK, jak odpalę gaśnie i już w górnej części FISu nic się nie wyświetla. Czy ten fis jest po prostu okrojony czy coś jest nie tak? widziałem w innych że wyświetla np, radio rmf fm czy piosenki z płyty CD, z góry dziękuję za podpowiedzi, czy ten fis tak ma czy może mam coś zresetować lub coś?
  2. Niestety, tak jak mówisz to nie jest wykroczenie. Przyznaje, że również po to wstawiłem tutaj zdjęcia aby może ktoś się zainteresował. Pomysł podesłał mi ktoś z dłuższym stażem z forum i jestem mu za to wdzięczny. Pozostaw bez komentarza bo i po co. ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 17:25 ---------- Auto sprzedane.
  3. Tam to auto wylądowało w pierwszej kolejności jeśli chodzi o sprzedaż. Co do chwalenia to jesteśmy w dobrym dziale i można tutaj pokazać swoje auto, poproszę zdjęcia Twojego to ocenimy czy jest się czym chwalić
  4. Tutaj chciałem się nim pochwalić bo tam nie mogę jeszcze, za mało mam postów
  5. heh alu jest ale na letnich.. ogólnie już w niego nie pakuje bo chce sprzedać i kupić młodszyy... może ktoś chętny?
  6. Witam wszystkich forumowiczów. Przedstawiam moją laleczkę, o którą dbam jak mogę. Audi jest z silnikiem 1.8 z 1996 roku: Jednostka: Model: A4 B5 Silnik: 1.8 Rok: 1996 Wyposażenie: Podgrzewana tylna szyba, Elektryczne Lusterka, (ustawianie oraz składanie) Wspomaganie Kierownicy, ABS, Poduszki powietrzne, Centralny zamek, Climatronic, Elektryczne szyby x4, roleta bagażnika.. itp. itd. Planowane zmiany: sprzedaż i zamiana na młodszy model A4.. info na prv.
  7. destroyed22 odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Witam. Jeżdżę A4 1.8 ADR 96r od 5 lat. Spalanie 13-14L w miescie PB, mieszany 9-10l. Mocy wystarcza, ogólnie jestem zadowolony, na wiosnę wymiana na młodszy model

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.