Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Są w kolorze tylko carbon tam jest lakiernik taśme mi łatwił z mieszalni ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- JAK NA PIERWSZY SPOT ZORGANIZOWANY PRZEZ OLKA FREKWENCJA SPOKO
  2. Siema TAKA SYTUACJA LISTWY POLIFT NA POKŁADZIE
  3. To mówisz że Olek spisał się z organizacją. Kuźwa, jakby spot był tydzień wcześniej jak pierwotnie były plany to bym zawitał. Spisał sie i to b.dobrze byle do nastepnego
  4. I po spocie aut było sporo brakowało was panowie by audi wlkp wschód zawitał wiec jak nastepny bedzie to zapraszam ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Fotorelacja i flmik nie bawem wiec czekam jak to wyszło
  5. To lipa:kwasny:
  6. Spocik na malcie w kleczewie https://www.facebook.com/events/434947409978983/438761379597586/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------
  7. AUTO NA JUTRO GOTOWE WYSMALCOWANE Mam większe 13 mm prezez
  8. podaj jeszcze tytuł tego kawałka i bedzie miód bo szukam i szukam i szukam...... Mówisz masz szef https://www.youtube.com/watch?v=N7pFTZVoRwk :banan::banan:
  9. 2.54 a wolne mam:wink:walczę z pompka sprzęgła Bede do Wilczyna jechał to bym u Ciebie zatankował W moje rewiry uderzasz
  10. dało sie jezdzić ja mam 61
  11. :polew::polew: co tam pany ??? jakis spocik czy coś
  12. To wsio wiadomo MOŻNA PIĆ nie no żaruje https://www.facebook.com/events/434947409978983/?source=1
  13. Jakis spot czy cos sie szykuje:whistling:
  14. Dobra robota powodzonka przy dalszym modzeniu
  15. PANY
  16. Nic innego w IC nie mieli zobaczymy co to bedzie
  17. Po weekendzie zaczynam działać pompa oleju itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.