Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomallekk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ziomallekk odpowiedział(a) na ziomallekk temat w Audi A4 B5
    O caly blotnik
  2. ziomallekk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem w moim audi pekla mi opona z tylu i przes ro calo nadkole aie teoche schowalo tak ze ciezko bylo otworzyc dzwi .powstala szpara n 2 centy pomiedzy dzwiami a nadkolem .moje pytanie brzmi czy da sie zdemontowac nadkole audi a4 b5 kombi 2.8 quatro
  3. Tak dobre napewno raz juz kupilem nawet w salonie audi z silnikiem wszystko ok fadnie chodzi sprzeglo moze cos juz tam czuc powoli ale jeszcse przejezdzi chwile moze to wina kolyski pogielo sie cos czy co
  4. ziomallekk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam panowie mam taki problem juz mi rece opadaja w prseciagu tego roku wymienialem poduszki pod silnikiem juz 5 razy co chwilę mi je urywa wymienilem wszystkie nawer te pod skrzynia i ostatnio dalej mi je zerwalo .po wymianie wszystkich podczas ruszanoa dalej czulem ze cos jest nie tak mechanik tez mi nie pomogl. Autp mam od 4 lat sprowadzilem z Niemiec nigdy nie mialem wypadku .jestem 2 elascicielem ogolnie tego auta liczac tego niemca. Audi a 4b5 1.8 1995 r . poduszki kupowalem z firmy febi W sklepiesie znajomy ze mnie smieje ze musizamawiac bo tylko ja to kupuje
  5. ziomallekk odpowiedział(a) na ziomallekk temat w 1.8
    Wiem wiem ale chcialem 2.8 ale niestety dalem komus i nietety nie chce mi sie jej klepac skrzynia z 1.8 ponoc zamula ten silnik
  6. ziomallekk opublikował(a) temat w 1.8
    Witam posiadam audi 1.8 chcialbym wymienic w nim silnik na 2.8 posiadam dawce calego lecz z napedem quatro wiem ze quatronodpada do przekladki lecz da sie to jakas wyjac zeby zostal tylko naped na przod ?audi a4/s4 b5 1997 >>>> audi a 4 b5. 1995 rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.