Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio88

  1. Panowie spokojnie te słowa był skierowane do górników, a nie do ludzi którzy pracują w innej branży. A tak po za tym tak jak napisał Pucek, jak ktoś nie siedzi w temacie to lepiej niech się nie wypowiada. KONIEC TEMATU.
  2. Dobry wszystkim PS. Wszyscy górnicy NIE DAJMY SIĘ.
  3. No właśnie poszperałem na forum i znalazłem że nie warto zakładać takiego czegoś tylko lepszego DV a jakiego byś polecił Pucek?? Dzięki
  4. Witam ludziska mam kolejne pytanko i prosiłbym o radę, pomoc. Chciałbym sobie kupić i zamontować zawór Blow Off , jaki byście polecili żeby wszystko ładnie działało. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
  5. Dziękuje bardzo za odpowiedzi a jak to wygląda z tym pompowaniem będzie to działało, bo aktualnie mam tylko podgrzewane i manualne.
  6. Ludziska jak wygląda wymiana foteli z A4 B6 mam aktualnie grzane fotele a mam okazję kupić z pompowanymi itp. Jak wygląda montaż tego trzeba dużo grzebać w elektryce?? A fotele z B7 podejdą bez problemu do B6?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam
  7. Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim Panowie mam pytanie jak wygląda sprawa przy wymianie kierownicy?? Aktualnie mam czteroramienną i chciałbym zmienić na 3 ramienną jak to wygląda?? Czy wystarczy tylko wykręcić starą i wkręcić nową?? Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam
  8. Ja tylko do pracy jeżdżę około 12km w jedną stronę i to wszystko a cena wydaję mi się że jest nie duża, chciał najpierw 500zł ale przy odbiorze osobistym zszedł do 450zł
  9. Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobnohttp://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam Pytanie ile za to chce..? A gwint jeździ na A4 b6/b7? To podejdzie choć ja odradzam taki gwint jak chcesz na nim więcej polatać 450zł co o tym sądzicie jest to warte tej ceny gwint kupiony w tym roku
  10. Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobno http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam
  11. Witam, czy takie zawieszenie firmy TaTechnix będzie pasować do mojego samochodu?? Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam
  12. gucio88 odpowiedział(a) na griszak temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, czy takie zawieszenie firmy TaTechnix będzie pasować do mojego samochodu?? Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam
  13. Witam wszystkich, ludziska potrzebuje pomocy otóż mam okazję kupić zawieszenie gwinta ale nie wiem w 100% czy ono podejdzie do mojego auta. Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam
  14. Rozumie także wszystkie oponki 225/40. Dziękuje bardzo za pomoc. Pozdro
  15. Dzięki wielkie za odpowiedzi jeszcze jedno pytanko a jak by tak zapodać na tył 235/40 a na przód 225/40?? Co sądzicie o tym?? Czy lepiej na wszystkie koła dać 225/40?? A profil mógłby być 45 czy odpada?? Będzie coś ocierać??
  16. Ja tam raczej agresywnie jeździł nie będę szkoda PB chodzi o to żeby wszystko ładnie wyglądało nic nie obcierało itp idt
  17. A jeszcze jakie oponki byście doradzili na takie felgi?? Dzięki za odpowiedzi
  18. Dobry wszystkim, mam okazje kupic felgi Rial Viper r18 ET35 8 cali. Jak to bedzie wygladac na Avancie B6??? Planuje jeszcze kupic zawieszenie, doradcie o ile obniżyć autko żeby to fajnie wyglądało. Z góry dzięki, pozdro
  19. Wszystkim, Panowie wejdzie mi taka felga do mojego autka z R18 ET 56 ?? Czy będzie cosik obcierać itp itd??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.