Treść opublikowana przez gucio88
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Brawo Mario22- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Panowie spokojnie te słowa był skierowane do górników, a nie do ludzi którzy pracują w innej branży. A tak po za tym tak jak napisał Pucek, jak ktoś nie siedzi w temacie to lepiej niech się nie wypowiada. KONIEC TEMATU.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry wszystkim PS. Wszyscy górnicy NIE DAJMY SIĘ.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No właśnie poszperałem na forum i znalazłem że nie warto zakładać takiego czegoś tylko lepszego DV a jakiego byś polecił Pucek?? Dzięki- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam ludziska mam kolejne pytanko i prosiłbym o radę, pomoc. Chciałbym sobie kupić i zamontować zawór Blow Off , jaki byście polecili żeby wszystko ładnie działało. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dziękuje bardzo za odpowiedzi a jak to wygląda z tym pompowaniem będzie to działało, bo aktualnie mam tylko podgrzewane i manualne.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ludziska jak wygląda wymiana foteli z A4 B6 mam aktualnie grzane fotele a mam okazję kupić z pompowanymi itp. Jak wygląda montaż tego trzeba dużo grzebać w elektryce?? A fotele z B7 podejdą bez problemu do B6?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim Panowie mam pytanie jak wygląda sprawa przy wymianie kierownicy?? Aktualnie mam czteroramienną i chciałbym zmienić na 3 ramienną jak to wygląda?? Czy wystarczy tylko wykręcić starą i wkręcić nową?? Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja tylko do pracy jeżdżę około 12km w jedną stronę i to wszystko a cena wydaję mi się że jest nie duża, chciał najpierw 500zł ale przy odbiorze osobistym zszedł do 450zł- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobnohttp://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam Pytanie ile za to chce..? A gwint jeździ na A4 b6/b7? To podejdzie choć ja odradzam taki gwint jak chcesz na nim więcej polatać 450zł co o tym sądzicie jest to warte tej ceny gwint kupiony w tym roku- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobno http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam- Zawieszenie TaTechnix będzie pasować
Witam, czy takie zawieszenie firmy TaTechnix będzie pasować do mojego samochodu?? Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam- Jakie zawieszenie
Witam, czy takie zawieszenie firmy TaTechnix będzie pasować do mojego samochodu?? Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam wszystkich, ludziska potrzebuje pomocy otóż mam okazję kupić zawieszenie gwinta ale nie wiem w 100% czy ono podejdzie do mojego auta. Oznaczenia na amorach przód to: GF AV07VA , amory tył oznaczenie EVOSRAV07H , a numer ogólny który jest na ulotce to 09-TAAS-0187/E2MOE. W ulotce jeszcze pisze że jest do modeli 8E,8H,QB6, SEAT EXEO, EXEO ST. Proszę o pomoc ludziska, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Rozumie także wszystkie oponki 225/40. Dziękuje bardzo za pomoc. Pozdro- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzięki wielkie za odpowiedzi jeszcze jedno pytanko a jak by tak zapodać na tył 235/40 a na przód 225/40?? Co sądzicie o tym?? Czy lepiej na wszystkie koła dać 225/40?? A profil mógłby być 45 czy odpada?? Będzie coś ocierać??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja tam raczej agresywnie jeździł nie będę szkoda PB chodzi o to żeby wszystko ładnie wyglądało nic nie obcierało itp idt- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A jeszcze jakie oponki byście doradzili na takie felgi?? Dzięki za odpowiedzi- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry wszystkim, mam okazje kupic felgi Rial Viper r18 ET35 8 cali. Jak to bedzie wygladac na Avancie B6??? Planuje jeszcze kupic zawieszenie, doradcie o ile obniżyć autko żeby to fajnie wyglądało. Z góry dzięki, pozdro- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam, i dziękuje za odpowiedź- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wszystkim, Panowie wejdzie mi taka felga do mojego autka z R18 ET 56 ?? Czy będzie cosik obcierać itp itd??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry na wieczór- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry na wieczór - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81