Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gucio88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gucio88

  1. podrzuć nr tel na PW, spawasz aluminium tez ? niestety nie spawam może kiedyś się nauczę http://www.directupload.net/file/d/3767/fm9ji3k5_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3767/k8cibu3m_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3767/oslx9waw_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3767/t9mh2yiz_jpg.htm Witam linki do zdjęć nakładek i ramki w nawiew na wskaźnik doładowania turbo. Napis może być sam A4, znaczek AUDI lub coś innego kto co woli.
  2. A byłbyś w stanie coś wyciąć w cienkim aluminium? Chodzą mi po głowie nakładki na progi mam już zrobione takie nakładki jutro postaram się zrobić zdjęcie i ci prześle jak to wygląda. Ja mam to zrobione z cienkiej blachy nierdzewnej. Naprawdę efekt jest z...bisty mam też zrobiony w nawiewie wskaźnik doładowania turbo. Podaj maila to ci podeśle fotki. wrzuć tutaj foty postaram się dodać jutro a jak nie to podaj maila to Ci wyślę
  3. A byłbyś w stanie coś wyciąć w cienkim aluminium? Chodzą mi po głowie nakładki na progi mam już zrobione takie nakładki jutro postaram się zrobić zdjęcie i ci prześle jak to wygląda. Ja mam to zrobione z cienkiej blachy nierdzewnej. Naprawdę efekt jest z...bisty mam też zrobiony w nawiewie wskaźnik doładowania turbo. Podaj maila to ci podeśle fotki.
  4. Witam wszystkich, Panowie mam dojście do lasera CNC jak ktoś ma cosik do zrobienia jakieś nakładki, breloczek itp itd to pisać
  5. Witam Panowie mam pytanie jest dużo roboty z wymianą odbłyśnika w lampie?? A jak wygląda rozklejanie lampy da radę czy raczej na tym polegnę?? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
  6. Zwykłe lampy a w nich włożone xenony HID ale świeci o niebo lepiej niż zwykła żarówka Teraz poszperałem paluchami po tym odbłyśniku masakra spalony na amen:-( jak to wygląda z wymiana?? Lepiej wymienić odbłyśnik czy mniej bawienia będzie jak wstawię lepszy klosz do tej lampy( mam na zamianę) z czym jest więcej roboty?? Proszę o instrukcję i porady, z góry dzięki i pozdrawiam. Witam , i jak tam Panowie poradzi mi ktoś co zrobić??
  7. Może i tak tylko jak to wygląda z wymianą albo albo rozklejeniem tej lampy dużo roboty jest?? Mam do wyboru albo wymienić klosz w lampie albo całą soczewkę. Z czym będzie łatwiej??
  8. Dobry na wieczór, Panowie mam problem mianowicie jedna soczewka w moim audi jakoś źle świeci myślałem ze to żarnik jest do d... kupiłem nowy i dalej to samo prawa strona świeci superancko a lewa masakra odcień takiego fioletu przełożyłem do innej lampy z soczewką i świeci elegancko czyżby soczewka była jakaś uszkodzona?? Jest możliwość przełożenia soczewki z innej lampy jak to wygląda dużo roboty?? A jak to wygląda z rozklejaniem lamp chciałbym wymienić sobie nowy klosz bo stary jest pęknięty i paruje. Proszę o odpowiedzi i Pozdrawiam
  9. Dziękuje bardzo miłej nocki pozdrawiam
  10. Sorki już uzupełniłem, ale napisze jeszcze raz Audi A4 B6 Avant 1.8T (163km) rocznik 2002. Pozdrawiam i felgi w rozmiarze 18
  11. Trzeba było śmignąć Nie napisałeś rozmiaru ale reszta pasi felgi 18stki
  12. Dobry na wieczór, Panowie pomóżcie proszę mi powiedzieć czy takie felgi będą pasować do mojego auta parametry tych felg to ET 43 felgi przód 8J a tył 8,5. Zawieszenie seryjne. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje i pozdrawiam.
  13. Podepnę sie pod temat, Panowie i Panie proszę mi powiedzieć czy takie felgi będą pasować do mojego auta parametry tych felg to ET 43 felgi przód 8J a tył 8,5. Zawieszenie seryjne. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje i pozdrawiam.
  14. Witojcie ludziska miłej spokojnej nocki życzę
  15. wszystkim. Nie posiada ktoś z Was radia Audi Concert na CD do A4 B6?? Aktualnie posiadam Pioneera ale nie gra to tak jak powinno. Jak coś to proszę pisać kto ma i za ile by go sprzedał, albo tylko się spotkać i podłączyć żebym sobie zobaczył jak to gra na ori radiu. Pozdro
  16. wszystkim i pozdrowionka ze słonecznej Chorwacji:drinks:
  17. Dzięki krzysiekvtec za szybką odpowiedź, z tego montażu jestem z leksza zielony mam 3 kabelki czerwony,czarny i biały w tym wskaźniku no i wężyk. Jak byś mógł to bardziej szczegółowo opisać co gdzie podłączyć byłbym bardzo wdzięczny. I jeszcze pytanko, gdzie ty masz ten wskaźnik zamontowany?? W słupku czy w nawiewie?? Pozdro
  18. Witam, od świeże trochę temat, chce zamontować sobie wskaźnik doładowania do mojego autka, wskaźnik z firmy D&W. Potrzebowałbym instrukcję krok po kroku co gdzie podpiąć żeby to jakoś normalnie wyglądało i działało jak trzeba. Proszę o pomoc, z góry bardzo dziękuje:smiley:
  19. wszystkim Nie posiada ktoś z Was na sprzedaż ori radia do B6?? Chodzi mi o radio Concert.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.