-
Problem z abs\esp
Cześć Nie mogę ukończyć testu drogowego, czujnik skrętu zakodowany, ale dalej kontrolka abs i esp świeci. Dodam że błąd 18256 cały czas jest i nie da się go skasować. Beldow na silniku brak. Ma ktoś jakis pomysl? Poszło z LG
-
Pranie aut Wrocław
Polecam! Dzięki goldi. Kawal dobrze wykonanej roboty fotele jak nowki ? No i ogromny plus za hamulce w nieszczęsnej bestii ? pozdro
-
Spoty wrocławskie
Zajechalem
-
Spoty wrocławskie
Polać wam , dzięki
-
Spoty wrocławskie
Panowie potrzebuje felgi zregenerować. Ranty do zregenerowania itp. Możecie coś polecić ?
-
Spoty wrocławskie
zamilcz, kuRYwa... Kaju gti sprzedane ale młody mówi że nic nie znalazł. Najebales się i posiales xd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Tak to się teraz nazywa hehe . po takiej awarii dostał w dupe i sobie na pewno lubi oleju lyknac to tylko 1.9 nic mu nie będzie poza tym ile można dymic na czarno haha
-
Spoty wrocławskie
Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć Dam znac. Chyba że już gofra pogonił Szczurek plamisz haha przyjechał na chwilę i zostawił kałuże
-
Spoty wrocławskie
Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha
-
Spoty wrocławskie
A gdzie tam. Pompa bałaganu narobila
-
Spoty wrocławskie
Pompa padła, rozrząd przeskoczył takie tam. Rozrząd nowy pompa 11 wsadzona dziś byłem jescze dawkę uregulować i jest ok na razie
-
Spoty wrocławskie
Cześć i czołem ! Audi zmartwychwstalo co prawda jeszcze trochę kuleje ale dojdzie do ładu ? w niedzielę ktoś będzie ? Po krótkiej przerwie bym zawitał o ile kobita nic nie wymyśli
-
Spoty wrocławskie
Tylko znajdź dobrego awx. Trzeba zobaczyć co z tym i żeby mechanik na hajs nie orznal
-
Spoty wrocławskie
Rozrząd robiony 15 tkm temu pasek cały. Wątpię żeby się przestawił. Pewnie i tak silnik do wymiany
-
Spoty wrocławskie
Siema Wczoraj po 22 moj avg umarł... Jechałem, coś strzelilo i już nie odpala. Także pojezdzillem na spoty eh.