Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomaV1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomaV1

  1. Witam Klubowiczów i administratorów serwisu Posiadam bardzo wdzięczny model Audi Quattro Avant 2.0 Silnik benzyna 16V (Bez gazu  pali z 15lit.100 ponoć C-4, lecz na zagłówkach foteli widnieje napis E-4 sprowadzana z Włoch wersja Alpejska. Mam wielki problem dziewczynka po osiągnięciu temperatury 80 stopi i ruszaniu ze świateł po dodaniu gazu obroty się zmniejszają zaczyna się dławić Badałem komputerowo 0 błędów, czujniki sprawdzane rzecznie 6 dni w renomowanym, choć nie oryginalnym warsztacie Audi. Brak Pomysłów na usterkę ze strony Mechaników. CO TO MOŻE BYć ? Ps. Wyciełem katalizator, wymieniłem termostat , Nic nie pomaga . Dziś wymienie Kable i świece jak to nie pomoże to glosuje na Konnowicza Pozdrawiam TomaV1
  2. Witam Klubowiczów Posiadam bardzo wdzięczny model Audi Quattro Avant 2.0 Silnik benzyna (Bez gazu  pali z 15lit.100 ponoć C-4, lecz na zagłówkach foteli widnieje napis E-4 sprowadzana z Włoch wersja Alpejska. Mam wielki problem dziewczynka po osiągnięciu temperatury 70 stopi zaczyna się dławić a nawet po godzinnym staniu w korkach, gaśnie po dodaniu gazu i nie odpali przed ostygnięciem. Badałem komputerowo 0 błędów, czujniki sprawdzane rzecznie 6 dni w renomowanym, choć nie oryginalnym warsztacie Audi. Brak Pomysłów na usterkę ze strony Mechaników. CO TO MOŻE BYć POMOC!!! Ps. Albo lipa z zakładu albo to katalizator na mój gust, ale czy ryzykować??????????????????????? Pozdrawiam TomaV1 :| Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 17:26 uwaga, to jest druga prośba. Proszę przeczytaj regulamin - przywitaj się i zmien temat nie bedziemy cie juz prosic zamykam do czasu az zrobisz co kolega wyzej pisze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.