Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lokers1986

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lokers1986 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy ktoś wie jak się nazywa ten element i gdzie mogę go kupić ? Wypadł mi z podłokietnika
  2. lokers1986 odpowiedział(a) na lokers1986 temat w 2.0TDI
    Właśnie Ciężko mi to określić nie ma mnie przy aucie lecz moja kobieta jest na miejscu i ma z tym problem . Twierdzi ze nie
  3. lokers1986 odpowiedział(a) na lokers1986 temat w 2.0TDI
    Dodatkowe zdjęcia jakby tu się przypalało , stopiło
  4. lokers1986 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam , koledzy czy ktoś może wie skąd ten dym , jaki problem jest ? Proszę o pomoc IMG_7435.MOV
  5. Z góry całkowicie suchy jest ja tak widząc lokalizuje ten wyciek z prawej strony pod silnikiem w tych okolicach :(((
  6. lokers1986 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Panowie! Nie dużo się znam na mechanice a jestem poza granicami pl . Auto ma 220 tys . Przegląd w styczniu miał i nie było wycieku . A wiec wyciek jest pod silnikiem z prawej strony . Proszę o pomoc z czego to może być ...
  7. lokers1986 odpowiedział(a) na lokers1986 temat w 2.0TDI
    a TY DZIADU?:)
  8. lokers1986 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    ...
  9. dzieki wielkie teraz juz wszystko bede wiedzial co i jak:):):) Zawartość dodana 14 minutes later jak jest oryginalnie zaciskana to sie jej dokrecic nie da?
  10. sprawdze i dam znac jak to sie tam prezentowalo. dzieki za podpowiedz . co do jedynki niby moze byc to synchronizator lub walek na lozysku ale nie kojarze tego z tym walkiem...
  11. w aso jak zadzwonilem to typ cos do wymiany proponowal za 500 zl... a z ta jedynka ze Ciezko wchodzi to juz taka przypadlosc kolego?
  12. konczac temat filtr paliwa a dokladnie jego obudowa wchodzila w rezonans:P
  13. Witam Panowie. posiadam audi a4 b8 manual . mam problem odnosnie galki zmiany biegow ktara mozna krecic w prawo i lewo . co moze byc przyczyna?? mial ktos z was taki problem? zaznacze ze jeszcze raz na sto razy ciezko jedynke sie wrzuca... prosze o pomoc. pozdrawiam
  14. dokladnie identyczny odglos dokladnie identyczny odglos u mnie ten rezonans slychac najbardziej w srodku podczas jazdy, co jest przyczyna tego?
  15. witam. mam problem z audi a4 b8 2.0 motor 177 koni (Quattro). problem jest w tym ze podczas jazdy na poziomie 1600-1800 obrotow wydobywa sie dziwny dzwiek wibracyjny , slychac go w srodku . pasek zostal sciagniety i nadal byl ten problem. prosze o pomoc czy mial ktos taki problem ?? jest to takie tyrkotanie na elektrozaworze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.