-
Element podłokietnika
-
Dym z okolicy silnika
Właśnie Ciężko mi to określić nie ma mnie przy aucie lecz moja kobieta jest na miejscu i ma z tym problem . Twierdzi ze nie
-
Dym z okolicy silnika
-
Dym z okolicy silnika
Witam , koledzy czy ktoś może wie skąd ten dym , jaki problem jest ? Proszę o pomoc IMG_7435.MOV
-
Wyciek oleju pod silnikiem
Z góry całkowicie suchy jest ja tak widząc lokalizuje ten wyciek z prawej strony pod silnikiem w tych okolicach :(((
-
lokers1986 obserwuje zawartość Wyciek oleju pod silnikiem
-
Wyciek oleju pod silnikiem
Witam Panowie! Nie dużo się znam na mechanice a jestem poza granicami pl . Auto ma 220 tys . Przegląd w styczniu miał i nie było wycieku . A wiec wyciek jest pod silnikiem z prawej strony . Proszę o pomoc z czego to może być ...
- poziom Oleju
- poziom Oleju
-
LUZNA GAŁKA ZMIANY BIEGÓW
dzieki wielkie teraz juz wszystko bede wiedzial co i jak:):):) Zawartość dodana 14 minutes later jak jest oryginalnie zaciskana to sie jej dokrecic nie da?
-
LUZNA GAŁKA ZMIANY BIEGÓW
sprawdze i dam znac jak to sie tam prezentowalo. dzieki za podpowiedz . co do jedynki niby moze byc to synchronizator lub walek na lozysku ale nie kojarze tego z tym walkiem...
-
LUZNA GAŁKA ZMIANY BIEGÓW
w aso jak zadzwonilem to typ cos do wymiany proponowal za 500 zl... a z ta jedynka ze Ciezko wchodzi to juz taka przypadlosc kolego?
-
wibracja przy niskich obrotach (1800)
konczac temat filtr paliwa a dokladnie jego obudowa wchodzila w rezonans:P
-
LUZNA GAŁKA ZMIANY BIEGÓW
Witam Panowie. posiadam audi a4 b8 manual . mam problem odnosnie galki zmiany biegow ktara mozna krecic w prawo i lewo . co moze byc przyczyna?? mial ktos z was taki problem? zaznacze ze jeszcze raz na sto razy ciezko jedynke sie wrzuca... prosze o pomoc. pozdrawiam
-
wibracja przy niskich obrotach (1800)
dokladnie identyczny odglos dokladnie identyczny odglos u mnie ten rezonans slychac najbardziej w srodku podczas jazdy, co jest przyczyna tego?
-
wibracja przy niskich obrotach (1800)
witam. mam problem z audi a4 b8 2.0 motor 177 koni (Quattro). problem jest w tym ze podczas jazdy na poziomie 1600-1800 obrotow wydobywa sie dziwny dzwiek wibracyjny , slychac go w srodku . pasek zostal sciagniety i nadal byl ten problem. prosze o pomoc czy mial ktos taki problem ?? jest to takie tyrkotanie na elektrozaworze
lokers1986
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta