-
Koles312 obserwuje zawartość Matrix1540
-
Wjazdówki na VAG 2017 :)
Ja jestem co roku ale co roku zapominam się zarejestrować
-
Wjazdówki na VAG 2017 :)
Hej, jakby ktoś nie miał możliwości jechać na zlota w czerwcu to proszę dać znać. Chętnie odkupie wjazdówke
-
IC w 3.0 TDI
Witam, próbował ktoś tanszym niz gotowe zestawy zrobic duży FMIC w B7 3.0 lub 2.7 TDI?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja chętnie
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Mam Q i nie mogłem
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
A stoicie gdzieś razem wszyscy?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Ja będę jechał później troszkę, ale jak będziecie tak wcześnie to zaklepcie mi fajne miejsce byle nie na nierównym bo nie wjadę
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
podaje swój namiar 660787720 Panowie, wjazdówkę na Nysę mam kto jedzie o której żeby się jakoś może zgrać...
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Agma Tuning Toruń
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Zawsze jest..
-
VCDS do podpięcia dla chętnych w dobrej kasie/OPO i okolice
Niestety nie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
O wszystko jedno której majkel jest w OPO?
-
VCDS do podpięcia dla chętnych w dobrej kasie/OPO i okolice
Tak jak wyżej, gdyby ktoś potrzebował diagnostyki do swojego Vaga to pisać, ewentualnie tel. 660 787 720
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ktoś chętny na spota w Opo?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Ja się melduje, chyba jesteśmy ustawieni na VAG z forum na FB?
Matrix1540
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta