Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie a czy alu z a 3 będzie pasować na a 4 jedno i drugie przed liftem na spocie ruszyliśmy ten temat ale może jest szansa?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja dziś dostałem ramki i naklejki teraz będzie można poznać auto
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie ją też kiedyś myślałem by zmienić kiere ale trochę zabawy pewnie z tym jest? daje sobie czas no sporo mam do zrobienia ale myślę ze dam radę co bym u siebie zmienił no car audio kierownicę konsole boczki fotele kratki nawiewu fis pełny no i wiele by tu pisać zobaczymy na co kasa pozwoli małymi krokami do przodu: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek pisz do arka albo alledrogo lub dział części mi michał podał link do gościa co ma na aledrogo części do audi i też miał fajny gwint. tylko teraz to nie mam głowy bo dziś opijamy kuzyna prawo jazdy: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ładna: ) ale mi sedan lepiej się podoba ala są też tak odpicowane avanty że no cudo: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. panowie: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. panowie: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie ją daje sobie czas na wnętrze zrobię je i tak: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie: ) no założyłem go tylko śruby muszę sobie dokupić: ) dziś go założyłem a tak o rana coś mnie wzięło ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Panowie AUDI A4 B5 LIFT BOCZKI TAPICERKA SKÓRA CZ-WA (4046663703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i listwy na drzwi deske boczki dekory audi a4 b5 (4073258900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ihttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4054386151&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74 ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Myślę że ceny dobre szkoda ze nie mam tyle kasy bo bym cały środek zrobił
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powiem że wygląda to super: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nad tymi głośnikami myślę cały czas super doznań bym się nie spodziewał ale kuzyn do a 4 b7 zamontował i no grają o niebo lepiej. Łokieć bym założył ale śrub nie kupiłem: ( ale to poniedziałek zostanie: ) mi trochę czasu to posiedze nad tym, Arku miałeś rację strasznie ten kabel od wyjścia vag na styk
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed: No. właśnie myślę nad tym by całość hertz wystawić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mam może kogoś nawet z okolic bo z chylina :grin:i audi tylko trzeba by było zobaczyć ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Panowie czy to może tyle kosztować Jedyny oryg Nowy! GRILL ATRAPA AUDI RS4 A4 B5 gril (4001039794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- no to już hit Głośniki basowe tweetery drzwi przód Audi A4 94-00 (3993308918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no bose kosztuje Panie bo to ałdi Arku ale 300 zł za same głośniki to trochę drogo a jak znalazłem głośniki wzmacniacze wiązkę instalacji ty gość 600 zł bez negocjacji no to taniej wyjdzie mnie zainstalować całe nagłośnienie hertz! kurcze mię wiedziałem że takie ceny sobie rzucają a poza tym mało jest ich by coś wybrać: (
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie kurcze jak patrzę ile całe nagłośnienie bosse kosztuje i jakie ceny są to na prawdę taniej kupię markowe głośniki nowe! bo tu nie mam gwarancji jak długo będą śmigać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No powiem tak szukam całości ale no nie mam wiązki na sub a na tyle mam głośniki typu jajko ktoś wyciął dziury pod nie w metalu i no jeśli coś to może poszukamhertz.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo wszyscy coś działają: ) a mi po głowie chodzą głośniki bosse audi ale tylko przód: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie tak darka pochodzę z tarnowskiego młyna ale po ślubie mieszkam u żony poszukam oryginału dzięki za poradę: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam tak dosłownie charczy nawet jak jest cicho radio pioneer deh 1500ub jakos tak na wyjściu ma 4x50w ale tylko od strony kierowcy tak sie dzieje pasażera jest ok
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arku oryginalny głośnik mi wypluwa to też myślę o wymianie tylko porada by się przydała. Powitać panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
czy jakiś dystans czy co