Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie boczka i tak nie zdementowałem ktoś musiał go inaczej przerobić za żadne skarby nie mogę go wydostać: (
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak widać pasją też można się podzielić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
https://www.facebook.com/photo.php?v=4607253947405&set=vb.1474117787&type=2&theater tak do potańczenia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
NO zgadza sie i nadal nie idzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie jak zdemontować boczek w drzwiach po odkręceniu śrub nadal coś trzyma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Panowie https://www.facebook.com/photo.php?v=629333533803012&set=vb.259253267477709&type=3&video_source=pages_video_set kto powie co on tam ma pod maską
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No darek super to wygląda i na prawdę kawał dobrej roboty: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał progi zostawiłem bo itak będą malowane i konstruowane hlapacze przemyślanej sprawę i na lato zdejmuje je: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać:hi: Kolego tutaj to jedna wielka rodzina im więcej tym lepiej, więc wpadaj kiedy chcesz.. Sylwek no powiem Ci,że wyszło Ci mega lakierek odświeżony. Ja zbieram na dokładkę do B6 więc do września mi to trochę zajmie. Mam taką nadzieję przynajmniej bo jak nie to zostane z moją kochaną b5 Dzięki miło ze komuś sie podoba
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Masz taki sam?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wczorajsze fotki może były słabej jakości to dziś dam te jak dla mnie efect super. Ale żona mnie z rana rozbawila smsem o treści nie wiem co zrobiłeś że swoim autem ale moje jutro ma też tak wyglądać: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie nad alu pomyśle na pewno: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ale panowie ją jeszcze muszę pamiętać o silniku ją ma 1,6 to ma około 105koni: ) przy takim alu to mogę go zamulić: (
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wiem to tylko 15ki ale nie ma szans na większe bo są tu straszne dziury i po prostu bym nie wyrobił na ich prostownie: (
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no i też założyłem żarówki philips bluevision ale myślę to taka moja opinia że lepiej świecą a efect polerki myślę że było warto
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witajcie ją dziś zabrałem się za czyszczenie mojego wozu założyłem też alu na lato
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darek zgadłeś wczoraj dopiero na końcu powiedzieli że to żart mam na myśli express reporterów. Powitać panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie słyszeliście że od 1go czerwca 2014r wchodzi ustawa że auta powyżej 10 lat mają zostać zezlomowane? właśnie oglądałem express reporterów i tam był właśnie ten temat ktoś coś wie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to czekamy na fotki: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek mojego remusa no co ty
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wiem że te pokrowce muszę wywalić ale szukam foteli bo są podarte: (
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a pomagał mi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać w ten piękny i słoneczny poranek ją dziś też muszę zetknąć do swojej i pokrecil zderzak i no. środek do czyszczenia tapicerki kupiłem by wyczyścić łokieć i podsufitke i ramki i naklejki muszę też założyć, a mam też pytanie jak wymienić żarówkę o d strony pasażera muszę lampę lub filtr wydostać? ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- No i może dodam fotki