Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
VW Audi Skoda Seat LEGALNY Polski VAG 2.5 USB FV (3894622879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. panowie co myślicie o tym warto ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- A teraz pytanie kto to widział
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać ja mam stag 4 i nie narzekam ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- a spalanie 9 do 11 l na 100 km
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana panowie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana co do nie działania immo to u mnie żadna kontrolna nie świeciła to była zagadka no i dopiero jarek k z moich okolic powiedział że to jest to lecz jest jeszcze coś błąd napięcia zasilania akumulator jest ok dosłownie dotyk i chodzi co może być przyczyną? (muszę kupić sobie taki kawałek bo mnie zaraz nerwy biorą) ---------- Post dopisany at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ---------- miało być kabelek vag.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A ją też mam dobre wieści znalazłem kontakt do gościa i problem rozwiązany kluczyk to była przyczyną
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kurcze no nic nie święci i nawet. błędu nie ma no magią czarną tu leci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a to nie przepustnica czasem? ja mam tak samo że Auto odpala na chwile gaśnie i nie trzyma obrotów i to przepustnica była u mnie no właśnie szukałem i na aucie szfagra pretestowalem. i nic u niego jest ok u mnie nic może ktoś się zastanawia czy tak można u mechanika (to mój kuzyn) tak więc seat leon. pali bez problemu a u mnie nic no
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To znaczy auto odpala i po chwili gaśnie jak zgaśnie to nie ma napięcia na silniku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Arku dzięki za chęci ale mam teraz gorszy problem moja audica została sprawdzona już przez drugiego elektryka i wiadomo tylko że ma coś w podobnie do ukrytego imobilajzera odparła na max 10 minut i koniec elektryk mówi że poprzedni właściciel musiał coś takiego zamontować tyle że gość wyjechał do pracy za granicę a jego żona nie wie co on tam robił mechanik rozkłada ręce bo jest sprawny elektryka też ok kurcze masakra nie wiem już co robić wymienić całą instalację to koszt około 900 do 1000zł jestem załamany nie wiem co dalej robić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A u mnie czarną magia komputer nic nie pokazał masakra:facepalm:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać no ją od rana mam złe wieści myślałem że przeplywka mi padła okazało się że to nie to teraz czekam za gościem z komputerem bo ja już nie mam sił podejrzewam czujnik położenia wału ale komputer prawdę mi powie. a na razie pozostaje przeprosić starego golfa 2 i do pracy tylko czy zapali
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no i moja wycieczka do konina zakończyła sie kaseta do mechanika auto zgasło po trasie padła przeplywka.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no pewnie czemu nie to gdzie o której ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- no dobra pany ja koło myjni stane zapalić sobie jak ktoś chętny to zapraszam na 16ą
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No nikt sie nie odzywa cisza ja pomyślałem że i tak muszę casto zwiedzić tak więc przejadę się
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie mam pytanie to jest dziś spotkanie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
panowie to jak z tym spotkaniem w niedzielę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
NO TO NADZIEJA A jak myslicie warto o wziąć
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kurcze nie ma zdjecia ja mam popielniczkę z tył i wyjście vag
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pewnie dla tego taka cena. czy od fl nie pasi do przed:eusathink:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No niezle .MASAKRA:facepalm: podobne widze w okolicy tylko octavie tdi ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Panowie a co myslicie o tym warto:eusathink:AUDI A4 B5 TUNEL ŚRODKOWY PODŁOKIETNIK (3909348940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana jak tam u was temperatura jest u mnie bylo13 stopni poniżej zera wrr.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ja na swoją nie narzekam jak na razie auto spisuje się na medal
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to myślę że na spocie w niedzielę pogadamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać z rana widzę że kolega ma fajny pomysł na auto. Ją szukam tunelu do lub lepiej z podlokietnikiem. do przed fl tylko na alegro nic nie znalazłem może ma ktoś coś takiego na zbyciu?