Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Opony przod 215/45/17, tyl 235/45/17. Jaka szerokosc alu do tego??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było kłótni o szerokość felgi względem opony, wklejam kawałek artykułu z tabelką :>:

felga1xs9.th.jpg

235mm opona, felga od 7-9", zalecane 8"

to wogole nie ma nic wspolnego z tym o czym tutaj mowimy. ta tabela pasuje ale do opon z duzym profilem,, a nie do opon niskoprofilowych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tyle mam 235 na alu 7,5J i nie pododba mi sie to wogole, balonowato to wyglada.

Troche sie zdupilem bo na przodzie mam 215/45/17 na tyl chcialem wrzucic tez 17 szerokosc 235 i profil ktory porownojac z przednia opona wygladal by identycznie, a wzialem 45. Profil niby ten sam ale roznica w wysokosciach opon jest. Moglem wziasc profil 40 wtedy by wygladaly identycznie. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. A tak tylne gumy sa ciut wieksze od przednich. A tych alusow w komplecie 4 sztuk a dwa rozmiary (7,5J i 8,5J) to za cholere nie widze, na oczy rzucily mi sie tylko jedne ale kompletnie mi sie nie podobaly. Co za kibel ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zdupilem bo na przodzie mam 215/45/17 na tyl chcialem wrzucic tez 17 szerokosc 235 i profil ktory porownojac z przednia opona wygladal by identycznie, a wzialem 45. Profil niby ten sam ale roznica w wysokosciach opon jest. Moglem wziasc profil 40 wtedy by wygladaly identycznie. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.

wiem o co ci chodzi. wiekszosc osob mysli ze profil 45 w kazdej oponie ma tyle samo cm, a to nie prawda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...