Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] [B5 AFB] Spadek Mocy-A4 1.9 TDI-Lublin


dzieju-Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstepie prosze kogos o link do opisu prefixow, bo nie jestem pewien jak je dobierac.

Mam problemik z moim autkiem:

Mam regularny problem ze spadkiem mocy przy wyzszych obrotach, samochod staje sie mulowaty, chyba ze zresetuje na stacyjce (wylacze i odpale raz jeszcze), ale problem powtarza sie znowu przy wyzszych obotach-tak jakby nie wlaczala sie turbina. Przypuszczam,ze wchodzi wtedy w tryb notlauf.

Ostatnio doszlo do tego tracenie mocy przy normalnym przyspieszaniu-nawet na nizszych obrotach-jakby "sie ksztusil". Zauwazylem tez inna nieprawidlowosc-przy dluzszej jezdzie mam problem z plynnym ruszeniem-np. przy ruszaniu ze swiatel- efekt zabki-ktory widzialem w poprzednich postach.

Zdaje sobie sprawe,ze moze byc kilka mozliwych powodow, ale prosze o komentarze i co tez wazne:

Moze ktos poradzi gdzie mozna sie udac w Lublinie lub okolicach, do dobrego mechanika specjalizujacego sie w Audi-przy okazji nie zdzierajacego kasy-bo mam przkre doswiadczenia z pseudo-mechanikami.

Z gory dziekuje

Pozdrawiam

dzieju

edit by bratpit : Najpierw popraw temat bo kod silnika niezgadza się z tym co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiecie pod vaga cie ratuje pierwsze objawy wskazuja na zawor n75 lub zapiekanie sie kierownic turbiny ale o tym bylo duzo z efektem zabki niemam pojecia niestety moze syf w filtrze paliwa,lewe powietrze jakies!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprzyklad mialem nieszczelny dolot jedno gumowych połączeń było pęknięte co najgorsze rozszczelnienia nie było widac podczas gazowania na postoju dlatego poza podpieciem pod vaga na którym pewnie wyskoczy bląd 00575 posprawdzaj sobie wszystkie połączenia rur idących z i do intercooler'a nic cię przynajmniej nie będzie kosztowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...