Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Sprzegło??


Maciek 840729

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem opisać swój problem ,dwa dni temu jechalem po miescie i biegi zaczeły jakos ciezej wchodzic , az wreszcie na ktorys nastepnych światłach juz nie moglem wbic zadnego doslownie jak tos by mi drazek od biegow zaspawał. Na zgaszonym silniku nie bylo problemów, pierwsza mysl sprzeglo sie skonczyło, ale po rozebraniu tarcza byla jeszcze oki docisk w bdb stanie, na szczescie kola dwumasowego nie mam :>, tylko ze jak skrzynie wyjelismy to z otworu gdzie wchodzi drazek od skrzyni wysypalo sie lozysko igiełkowe. I teraz moje pytanie czy to moglo byc przyczyna ze biegi juz nie chcialy wchodzic czy cos innego bo troche zgłipiałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do serwisu audi,bo tylko tam moge to dostac niestety anglia to debilny kraj,cała robocizna wyniesie mnie kolo 2000zł z robocizna :confused4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:41_________________________________________________I moje a4 znow na drodze wysztsko nowiutkie i az milo sie jezdzi czekam na kolejna awarie :tongue4: zostało tylko turbo i alternator to najpredzej teraz padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...