[ALL B5] Problem z radiem Pioneer DEH 2900
0

3 posty w tym temacie

Witam, ostatnio zabrałem się za podłączanie wzmacniacza Nokia, podczas wpinania wszystkich kabli wypadł mi plus+ i zjechał po obudowie radia i przestało działać. Po przepatrzeniu kilku forów okazało się że nie ma napięcia na jednym plusie (chyba od stacyjki). Czy ktoś pomoże jak to zdiagnozować? Bezpieczniki sprawdzone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyklucz wyraz "chyba" (sprawdź dokładnie którego plusa brakuje).

Anyway; którego by nie brakowało sprawdź bezpieczniki (dla pewności wszystkie) jeszcze raz próbnikiem lub miernikiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pokaże ten kabel na tym zdjęciu:

http://www.postimage.org/image.php?v=gxgFSlSi

jest to rysunek 2 kostka "A", dochodzi do niej kabel od aku czerwony, który sprawdzałem miernikiem, napięcie 12.28V, i kabel czerwono-żółty, od stacyjki, który to u mnie ma złącze na wyjście pod wzmacniacz i daje napięcie 0.28V(przy włączonej stacyjce!), bezpieczniki sprawdzałem wszystkie, ten przy radiu również(nawet radio otworzyłem czy w środku jakiegoś nie ma). Nie wiem co dalej czy rozbierać stacyjkę? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________Naprawione! Bezpiecznik źle włożony był :wallbash: prawie wszystko gra ponieważ wzmacniacz w bagażniku nie idzie, jest tam jakiś bezpiecznik?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta