Treść opublikowana przez Fintosz
-
Fotelik na rower dla dziecka.
Witam, po długiej zimie urósł mięsień piwny więc trzeba przygotować rower do sezonu na który muszę zabrać swojego szkraba(roczek ma) i potrzebuje kupić fotelik. Zna się ktoś na tym? Co polecacie? Oczywiście na tył montowany.
-
Strefa Śmiechu
Odśnieżanie dachu poziom Expert - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Za tą cenne to uważam że się nie opłaca to już lepiej folią przyciemnić Ja to obserwuje zeszli z 600 euro na ten rok
-
Lampa z czujnikiem ruchu, jaka?
Daj znać bo sam jestem ciekaw:wink:
-
Co to może być?
Silniczek klapy?? Dziś rozebrałem cały schowek, to jest jakaś wtyczka z gwoździem(taka jak do radia czy wieży w domu), podłączona do gniazda do którego idą kable, ale napięcia brak. Zastanawiam się czy to nie będzie coś od ....... alarmu:facepalm:
-
Strefa Śmiechu
Tekst skopiowany z jednego forum motoryzacyjnego: "Żyjem sobie w trudzie ,znoju, orzę ziemie, grzebie w gnoju !jestem panem w całej wsi, bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczą! Gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać, bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE WAS. Wy se siedźta i czytajta mego WOZA podziwiajta!!! Bo to auto cud techniki, Niemce robią super bryki."
-
Co to może być?
- Co to może być?
jutro to zdemontuje, a w tym miejscu coś się montowało? czy ktoś na siłę wkręcił śrubę?- Co to może być?
pierw to coś w schowku i ten drucik- Co to może być?
Też tak myślałem ale po rozkodowaniu wlepki w bagażniku, seryjnie wyszedł na stalowych.- Co to może być?
Witam, mam dwa pytania, w schowku zamykanym przed pasażerem nad lampką wystaje kawałek plastiku zakończony jakąś zawleczką. Do czego to jest? Drugie to ostatnio jak zaglądałem do koła zapasowego(bardzo rzadko tam patrze), w schowku tam gdzie klucz do kół, podnośnik itp, jest jeszcze jakiś mały drucik z jednej strony zaokrąglony z drugiej dwa końce zakrzywione. Do czego to? B5 przedlift.- [ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
Witam, odświeżę trochę temat. Wymieniłem przekaźnik już dawno temu i zauważyłem problem podczas włączania spryskiwacza, wycieraczka przejedzie tylko raz nie jak wcześniej kilka razy, da się to jakoś rozwiązać czy trzeba przywyknąć- Fotel kierowcy
W Lipowej k. Żywca jest gość co obszywa siedzenia, wymienia gąbki itd, lecz wątpię żeby dobrał ci org tapicerkę.- A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
Witam, u mnie kapie z okolicy termostatu. Jest tam jakaś uszczelka czy trzeba całość wymienić?- Strefa Śmiechu
golf III (2818619006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Dziecięce foteliki do samochodów
Witam, na aledrogo cybex pallas kosztuje ok 1000zł jak patrzałem, a czym on się różni od tego? CYBEX Pallas - Cobblestone 2012 | MALL.PL- naprawa buzera głośnika sygnału dzwiękowego powiadomień
Witam, zaciekawiony rozebrałem dziś zegary i u mnie to troszkę inaczej wygląda, sygnalizator jest za wskaźnikiem paliwa, dochodzą do niego dwa druty, a na końcu ich jest mały uklad i za cholerę nie mogę go odpalić.- [ALL B5] Demontaż fotela przedniego.
A ja mam takie pytanie: pod fotelem w miejscu gdzie jest zabezpieczenie przed wysunięciem z przodu( ten bolec mały), jest taka guma, która trzyma fotel żeby nie gonił góra/dół, idzie ją gdzieś dokupić? bo zagubiła się przy demontażu fotela:facepalm:.- Światła przeciwmgielne Przód
zapal postojowe i włącz przeciwmgielne to zobaczysz:decayed:- Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
W tym miejscu które zaznaczyłem blacha jest odgięta <br /><br />- Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
Można ją delikatnie podnieść do góry i obejrzeć z każdej strony. U mnie da się ją zdjąć, zębatka jest dobra tak jak i ślimak od silniczka, wydaje mi się że ten metalowy mechanizm jest uszkodzony, chyba ktoś już próbował sam naprawiać. Poszukam uszkodzonego silniczka żeby tylko ten mechanizm wymienić.- Strefa Śmiechu
Back home on Friday - YouTube- Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
kupiłeś sam silniczek czy cały element?- Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
rozbiorę jeszcze raz i zobaczymy, jeśli silniczek działa to chyba jakaś usterka mechaniczna musi być? Ma ktoś jakiś patent żeby zaślepić dziurę po wycieraczce w razie deszczu?- Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
wygląda to jakby nie miał siły do ciągnięcia ramienia. - Co to może być?