Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

witam :bry:

dostalem laptopa i zaczynam od nowa walke z Moim autkiem;)

otoz problem polega na tym ze autko czasem(czyt.prawie zawsze) lapie mula i wpada w tryb awaryjny:(byla czyszczona turbina i robiony rozrzad,i od tego czasu chyba aczkolwiek nie jestem pewien kopci czasem i puszcza chmury czarnego(ciemengo) dymu jak mu depne ale jak tylko zlapie awaryjny tryb to nie kopci,tylko jak turbinka kreci,chociaz ostanio coraz mniej kopci,a jak sie zagrzeje to wydaje mi sie ze chodzi duzo lepiej,nie muli tak??:(...dodam jeszce ze silnik jest od gory zabrudzony olejem ,i chyba ucieka olej z pod uszczelki pod glowica,wiec musze ja wymienic:( ;(wstawie logi mam nadzieje ze dobrze zrobione,staralem sie jak moglem;)

dodam jeszcze ze wywala blad 00575....

dynamiczne 003,008,011 proba pierwsza:

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21789.html

i proba druga na wszelki wypadek:):

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21790.html

statyczne 004

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21857.html

a jak probuje zrobic 000 to zawsze to samo czyli nic,nie wiem dlaczego??:(:

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21858.html

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21859.html

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21860.html

http://vaglog.rtnet.pl/lucas_8_21861.html

zawsze za kazdym razem to samo,a robie tak jak robilem dzis te 004:(co robie zle;( HELP ME:D:D :drinks: :drinks:

posdrawiam i prosze bardzo o pomoc :hi::notworthy:

Opublikowano

masz nie szczelny dolot, sprawdź cały układ doładowania od turbiny na kolektorze ssącym kończąc, zaolejenie na rurach będzie oznaczać nie szczelność którą trzeba zlikwidować

sprawdź wężyk wchodzący do ECU, przedmuchaj go

masz katalizator?

Opublikowano
  • Autor

mas nie szczelny dolot, sprawdź cały układ doładowania od turbiny na kolektorze ssącym kończąc, zaolejenie na rurach będzie oznaczać nie szczelność którą trzeba zlikwidować

ok bede staral sie znalezc,a jeszcze jedno mam chyba zle ustawiony kat wtrysku w miejscu gdzie zaznaczylem wartosci z tego co wiem powinny wachac sie miedzy 49-54 a u mnie jest miedzy 29-32 czy to zle??

http://zapodaj.net/605e2ac70a6c.png.html

Opublikowano

źle, ustaw na 55, będzie lepiej w zimie zapalał

Opublikowano

Czekamy na komplet logów.

Jak, jakie logi zrobic i jak zamiesci tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Podejrzyj tez jak zamieszczają logi koledzy.

CLOSED :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.