[ALL B6] Problem ze zmieniarką

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze zmieniarka,po wlaczeniu radia miesza płytami ale po chwili pisze na navi brak płyt?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wyczysc laser najlepiej srodkiem izopropanol wysokiej czystosci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wyczysc laser najlepiej srodkiem izopropanol wysokiej czystosci

Ok dzieki za info, i to przez laser by tak nagle nigdy nie miałem problemu z tym. Da rade to samemu zrobić albo jest bardzo skomplikowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałeś wyciągać płyty? Ja miałem tak samo jak płyty (podczas transportu) po prostu spadły z półeczek. :naughty: Rozkręciłem i po wyciągnięciu płyt wszytko wróciło do normy. :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałeś wyciągać płyty? Ja miałem tak samo jak płyty (podczas transportu) po prostu spadły z półeczek. :naughty: Rozkręciłem i po wyciągnięciu płyt wszytko wróciło do normy. :good:

Próbowałem wyciągać i nic nie idzie zrobić pomiesza i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj podpiąć się VAGiem do radia/RNS-E - może jakiś błąd zapisało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To znaczy nie da się wyciągnąć płyt/płyty? Jeśli tak to wyciągnij zmieniarkę, odkręć kilka śrubeczek od spodu i będziesz widział co się stało z płytami, bo może jest tak jak mówię. Podejrzewam, że ty masz ten sam problem co ja miałem - oczy mówiłem wyżej. :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To znaczy nie da się wyciągnąć płyt/płyty? Jeśli tak to wyciągnij zmieniarkę, odkręć kilka śrubeczek od spodu i będziesz widział co się stało z płytami, bo może jest tak jak mówię. Podejrzewam, że ty masz ten sam problem co ja miałem - oczy mówiłem wyżej. :gwizdanie:

Naprawione tak jak pisałeś płyta się zsunęła. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy