Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwisy typu kokos itd


koziol1990

Rekomendowane odpowiedzi

śmierdząca sprawa, niby niewielkie kwoty ryzykujesz ale niewiadomo jak później ze ściągalnością, oni pożyczają Twoje pieniądze dokładają swoją prowizję i interes się kręci a oni niczym nie ryzykują. Wiem że to co innego ale niby oczywista sprawa, punkty płacenia rachunków, niby płacą Twoje rachunki, biorą prowizję oczywiście mniejszą niż na poczcie, a pomimo to zdarzają się bankructwa. Ani nie masz zapłaconego rachunku, ani oszczędności z mniejszej prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys sie angazowalem w cos takiego i wcale zle nie wyszedłem(33% w miesiac). Nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tam inwestowałem. Zarobić można owszem ale trzeba dobrze dobierać pożyczkobiorców. Aktualnie mam jedną windykacje bo pani sie zapadła pod ziemie. Jak nie usprawnią systemu bezpieczeństwa dla inwestorów to lepiej ostrożnie do tego podchodzić. Póki co tylko ułatwiają wzięcie pożyczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie jakieś szczegóły na co uważać itd. Może być na PW.

Ja kiedys sie angazowalem w cos takiego i wcale zle nie wyszedłem(33% w miesiac). Nie wiem jak teraz

jakim cudem ci sie udalo 33 skoro maks rocznie jest 25 %?

Przeciez pisalem ze to bylo pare lat temu. Kiedys takie ryzykowne kredyty byly mniej oplacalne dla inwestorow i dlatego bylo wiecej zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...