Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG-COM do A4 2004r


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zapytanie, czy wersja softu w interfejsie musi byc komplatybilna z VAG-COM ? Tzn mam pozyczony interfejs VAG HEX+CAN na USB i do niego VAG 5.12 ktory nie widzi interfejsu a za to wersja 7 VAG-COM go widzi tylko pisze ze jest za stary soft w nim czyli 1.44 i chce z updateowac.

Moje pytanie, jaka wersja softu VAG musi byc do interfejsu z wersja 1.44 oraz czy mozna uzyc opcji update w nowej wersji VAGa do tego interfejsu?

Aha i jeszcze jedno, do pozyczonego interfejsu dostalem soft 5.12 bez zadnych sterownikow USB, czy to obojetne jakie sterowniki wgram ?

Rozumiem ze jak instaluje interfejs na USB i po wgraniu sterownikow ktore robia z niego widzianego na COM np 2 tzn ze moge uzywac softu VAG-COM bez obslugi USB czy musi byc opcja USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowszych vag-comach (od 5 właśnie chyba) masz sterowniki w komplecie (po zainstalowaniu w katalogu)

wersja 7 aktualizuje stery i generalnie robi trochę mały rozgardiasz (powrót do starszej wersji może być kłopotliwy)

czy wersja softu w interfejsie musi byc komplatybilna z VAG-COM ?

tak

Rozumiem ze jak instaluje interfejs na USB i po wgraniu sterownikow ktore robia z niego widzianego na COM np 2 tzn ze moge uzywac softu VAG-COM bez obslugi USB czy musi byc opcja USB?

w nowych vag-comach ustawiasz po prostu USB w opcjach....

i tyle

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 21:18 _________________________________________________acha, sugerowałbym nie używać jednak wersji 7... kombinuj z 5 i 6 (angielskimi najlepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupdejtuje Ci, żebyś mógł działać z wersją 7 (1.78 firmware)

Firmware ten jednak nie jest kompatybilny w dół, więc mogą być problemy z wcześniejszymi wersjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupdejtuje Ci, żebyś mógł działać z wersją 7 (1.78 firmware)

Firmware ten jednak nie jest kompatybilny w dół, więc mogą być problemy z wcześniejszymi wersjami.

To moze lepiej tego nie robic. A mozesz mi powiedziec do jakiej faktycznie wrsji jest przypisana wersja interfejsu 1.44?

Czy tylko do jednej czy dziala takze ze starszymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad mozna sciagnac taka liste ktora wersja VAG z jaka wersja interfejsu najlepiej chodzi(i wogole chodzi)?

myśle, że od producenta interfejsu (kabla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego VAGa uzywaja i jak aktywowac wogole VAGa nie majac orginalnego ROSSTECHA?

no Ty to jesteś.... piszę Ci na PW, a tu jeszcze zadajesz te same pytania... :P

VAG-Coma tego nowego nie trzeba aktywować. Jeśli jest wszystko ok, to po podłączeniu do auta wszystko jest już aktywne. Program Vag-Com jeszcze ze dwa miesiące temu sobie normalnie ściągnąłem ze strony www.ross-tech.com. Jak wersja 704BETA stała się oficjalną wersją, to już nie można. Ale za to jest normalnie do ściągniecia wersja 704.

Dopiero jak się pojawiają jakieś problemy z samoczynną aktywacją, to wysyła się do nich info i podadzą klucz. Ale jak w Twoim przypadku było : nie sądzę, że jest też tak w kablach "third party". Pewno tylko tych oryginalnych.

Linka do 607 w sieci Ci już podawałem :

http://rapidshare.com/files/49477411/VagCom-Release-6073U.zip

U od USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników kabli HEX, rzecz jasna....[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 21:07 _________________________________________________temat zamykam, bo ludzie już jakieś bzdury wypisują... o bzdetnych interfejsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...