Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Prosze o analize logow , dodam ze posiadam skrzynie multitronic i nie do konca bylem pewien jak je poprawnie wykonac logi.

Logi dynamiczne byly przeprowadzane na 3 biegu , w trybie tiptronic ( + - ), pedal gazu wcisniety do oporu , bez kick down-a :)

Autko troche kopci przy obciazeniu (bucie ). Mam je od niedawna wiec chce sprawdzic stan serducha :)

1. Odczyt błędów :

Brak błędów

2. Odczyt bloków wartości mierzonych:

a) próba statyczna:

normalnie:

log(000) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22787.html

log(001) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22788.html

log(003) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22789.html

log(004) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22790.html

log(007) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22791.html

log(013) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22792.html

log(018) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22793.html

log(023) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22796.html

Basic Settings:

log(000) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22797.html

log(003) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22799.html

log(011) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22798.html

B) próba dynamiczna:

log(000) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22780.html

log(001) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22781.html

log(003) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22782.html

log(004) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22783.html

log(008) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22784.html

log(010) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22785.html

log(011) http://vaglog.rtnet.pl/adihonda_22786.html

Z gory wielkie dzieki :)

Opublikowano

Co tu pisać..

Zdrowe TDI cieszyć się z jazdy,dbać o niego :wink4:

Pozdrawiam Paweł

Opublikowano
  • Autor

Nic tylko sie cieszyc :) martwie sie tylko tym kopceniem :confused4: kolega mial go podpiete do vcds-a , patrzal co moze byc nie tak i powiedzial ze

prawdopodobnie to przeplywomierz . Nawet kupilem srodek do czyszczenia przeplywomierzy , ale nie czyscilem przeplywki jeszcze , wolalem poczekac co wyniknie z logowania.

Zaraz po kupnie autka mylem silnik bo strasznie byl uwalony zwlaszcza kolo zaworu EGR ?

Moze jakies pomysly ?

Opublikowano

Zaraz po kupnie autka mylem silnik bo strasznie byl uwalony zwlaszcza kolo zaworu EGR ?

Moze jakies pomysly ?

Pewnie EGR podcieka...ale działa prawidłowo :wink4: jak chcesz mieć suchy silnik to go wymień[koszt niemały]

lub zaślep czego nie polecam,ale można z tym żyć :decayed:

Co do lmm. to go nie czyść mierzy OK. najpierw wymień filtr powietrza

Pozdrawiam Paweł

Opublikowano
  • Autor

Filtr byl wymieniony 3 tyg. temu :no:

Opublikowano

Filtr byl wymieniony 3 tyg. temu :no:

To ciesz się z jazdy :wink4: ew. tylko EGR j.w. reszta zdrowiutka :decayed:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.