Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nitrocet - azotan 2-etylohexylowy


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś słyszal o w/w preparacie uszlachetniającym do ropki? Ponieważ w sieci nie ma zbyt dużo informacji na ten temat, jakiś skutków ubocznych użytkowania itd. Pytam ponieważ mam dość dobry dostęp do tego środka.

http://www.nitroerg.pl/index.php?section=produkty&parentCategoryId=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tylko tak obiło mi sie o uszy ze na podstawie tego środka powstaje ta droższa ropka na stacjach. Jeśli środek ten podwyższa liczbę cetanową olejów napędowych to moze być to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja tez tylko tak obiło mi sie o uszy ze na podstawie tego środka powstaje ta droższa ropka na stacjach. Jeśli środek ten podwyższa liczbę cetanową olejów napędowych to moze być to prawda.

a cene znasz tego cuda?? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym byl ostrozny...po pierwsze niby ECO :thumbdown: a po drugie zbyt wysoka liczba cetanowa tez nie musi wplynac korzystnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cenie ci kolego -makaveli- nie powiem bo sam nie wiem. Wiem tylko ze znajomy który wozi paliwa na stacje orlenu wozi też takie coś na owe stacje i wspominał mi o tym. Dawkowanie 100ml na 100 l ropy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cenie ci kolego -makaveli- nie powiem bo sam nie wiem. Wiem tylko ze znajomy który wozi paliwa na stacje orlenu wozi też takie coś na owe stacje i wspominał mi o tym. Dawkowanie 100ml na 100 l ropy

skoro to już jest w ropie to po co dolewać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym cudeńku jeszcze nie słyszałem. :cool1:

W TDI na VP lejesz cos chcesz jednak na PD nie jest juz tak fajnie :)

Co do uszlachetniaczy to może wlej coś sprawdzonego... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98081.msg1121076#msg1121076 :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...