Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Załączenie sprężarki w klimatroniku


nuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Było ciepło, więc klimatyzacja chodziła na auto /ustawione 22 oC/, wszystko ok nawet przy tych 32 - 34 oC, a dzisiaj pada od rana, niecałe 15 oC, jadę a tu przy nastawie 22 oC włączył się nawiew cieplego powietrza - myslę ok tak ma być.

Ale sprawdziłem, że sprężarka nadal pracuje /po co??? /, zwiększyłem temperaturę do 27 oC na klimatroniku, grzeje aż miło, ale sprężarka pracuje. Dopiero włączenie "ekonom" ją wyłącza.

Moje pytanie czy to jest normalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już działa.

Ale zauważyłeś pewnie też, że powietrze jest bardziej suche, niż przy wyłączonej sprężarce. A dzięki temu np. nie parują szyby. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie własnie zawsze zastanawiało bo mam u siebie 3 klawisze ayto, eko i off, do czego służy eko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znalazłbyś to w instrukcji. :wink:

'Eko', to właśnie wyłączenie klimatyzacji (sprężarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool to juz wiem jak ograniczyc spalanie, moze i bym znalazł w instukcji tylko wpierw niemieckiego musiał bym sie nauczyc:P, dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to logiczne do czego sluzy eco nie wierze ze nie zauwazyles ze jak to nacisniesz ne czules ze klima przestaje dzialac albo sniezynka zgasła :wink: eco to jak sama nazwa wskazuje sluzy do ekonomicznej jazdy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...