Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] 1.9 TDI - Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moje autko to co prawda nie Audi lecz silniczek TDI. Posiadam VW Bora 1.9 TDI (AHF) na pompie i ostatnio autko zaczelo mi wiecej spalac jak i rowniez brakuje mu mocy. Spalanie srednie (na ostatnich ok 1000km) wynosi 7.3l(komputer) a w miescie potrafi nawet srednio 10l podpic(troche stania w korkach). Do tego ma problem z moca, widocznie oslabl, mialem problem zeby wyprzedzic Peugeota 1.6 benzyne! :wallbash: Wydaje mi sie ze moze byc to spowodowane ostatnia zmiana rozrzadu (jakies 2 miesiace temu), mechanik wymienil wszystkie rolki, pasek, pompe wody. Nie zna sie on zbytnio na komputerach i takiegoz nie posiada wiec nie sprawdzil po rozrzadie kata wtrysku, a ten wychodzi mi poza zielona linie na wykresie w VagCom. Nie mam jednak zadnych problemow z odpalaniem (pali od reki - zawsze), zadnego bialego dymu. Do tego po zlogowaniu auta temp. wg kompa wynosi kolo 100 :angry: Na kokpicie jest stale 90. Prosze pomozcie bo juz nie wiem co sie dzieje

Logi statyczne

Grupy 000, 001, 003 : http://img693.imageshack.us/img693/778/000001003.jpg

Grupy 004, 007, 013: http://img687.imageshack.us/img687/8550/004007013.jpg

Grupy 014, 018, 023: http://img818.imageshack.us/img818/8577/014018023.jpg

Basic Settings

Grupa 000: http://img710.imageshack.us/img710/7610/000rgw.jpg

Grupa 003: http://img830.imageshack.us/img830/4104/003jhi.jpg

Grupa 004: http://img163.imageshack.us/img163/1355/004dl.jpg

Grupa 011: http://img704.imageshack.us/img704/807/011xgp.jpg

Logi Dynamiczne

Grupa 000: http://img826.imageshack.us/img826/3990/000eg.jpg

Grupa 001: http://img843.imageshack.us/img843/7003/001ez.jpg

Grupa 003: http://img534.imageshack.us/img534/9863/003oin.jpg

Grupa 004: http://img690.imageshack.us/img690/9493/004ioe.jpg

Grupa 008: http://img842.imageshack.us/img842/4122/008mk.jpg

Grupa 010: http://img295.imageshack.us/img295/1227/010ale.jpg

Grupa 011: http://img217.imageshack.us/img217/1926/011vv.jpg

Czekam na wasze wypowiedzi :hi:

Opublikowano

wymień filtr powietrza :wink4: jeżeli chodzi o firmę polecam wyłącznie knecht, wymiana filtra paliwa też może przynieść poprawę o 0,25L/100km :naughty:

temp 100C powiem ci że mam to samo, ale na razie nie wiem sam dlaczego... :mysli: może termostat nie bardzo, mój ma pół roku, ori z aso..

statyczny kąt wtrysku masz źle ustawiony, to pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0;highlight=k%B1t+wtrysku

gruntownie sprawdź szczelność dolotu od filtra powietrza do kolektora ssącego, każde zaolejenie na rurach będzie oznaczać nie szczelność którą musisz zlikwidować, po dociągaj opaski

przydławienie mocy nie jest z winy rozrządu tylko z winy nie stabilnej pracy turbiny, po jeździj z pedałem w podłodze jakiś czas.

Jak zrobisz wszystko co proponuje zapraszam z logami dynamicznymi 000 003 008 010 011, z 000 basic setting i 001 statycznym

Opublikowano

Koniecznie ustaw zapłon.

Po tym pokaz znow logi 000 Basic Settings, 004 stat i 004 dyn...

Na moje niewprawne oko... termostat sie zacina... trzeba bedzie zmienic. 98 stopni o troche za duzo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.