Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Sprawdz linki do logów bo niektore sie nie otwierają...

Opublikowano
  • Autor

sprawdzilem wlasnie, i u mnie wszystkie sie otwieraja :mysli:

Opublikowano

Delikatnie fakt.

Dolane na limiterze momentu i nie tylko.. :wink4: - szkoda ze tuner nie ruszyl mapy doladowania.

Przeplywomierz miekknie na wysokich obrotach - kiedy zmieniales filtr powietrza ?

Termostat niedomaga.

Pompki - baaardzo OK.

Reszta git.

PS

Napisz kto Ci robil program i ile wyszlo.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dolane na limiterze momentu i nie tylko.. :wink4: - szkoda ze tuner nie ruszyl mapy doladowania.

a wlasnie ze ruszyl

Opublikowano
  • Autor

,,Dolane na limiterze momentu i nie tylko..'' - nie rozumiem, mozesz wyjasnic?

Program robil znajomy, ale mozna powiedziec ze jest jeszcze nie skonczony bo bedzie modyfikowany na troche mocniejszy, wiec moze wtedy zmieni mape doladowania, nie wiem ile wyszlo moze jak skoncze mody zalicze hamownie, sugeruje sie na razie logiem 020 chociaz to na pewno nie jest zbyt dokladne.

filtr powietrza zmieniany ok 3 tyg temu-czyszczenie przeplywomierza cos pomoze?

nie wiem jak opanowac to turbo, sztanga po mojej obserwacji ma pelen zakres ruchu.

Opublikowano

Program robil znajomy, ale mozna powiedziec ze jest jeszcze nie skonczony

no to ma jeszcze sporo do roboty ... :wink4:

Opublikowano

Dolane na limiterze momentu i nie tylko.. :wink4: - szkoda ze tuner nie ruszyl mapy doladowania.

a wlasnie ze ruszyl

Masz na mysli mapke N75... no tak tu jest ruszone... ale zadane jest bez zmian...

Opublikowano

Dolane na limiterze momentu i nie tylko.. :wink4: - szkoda ze tuner nie ruszyl mapy doladowania.

a wlasnie ze ruszyl

Masz na mysli mapke N75... no tak tu jest ruszone... ale zadane jest bez zmian...

zadane jest ruszone ... :wink4:

Opublikowano

zadane jest ruszone ...

No faktycznie jak sie bardziej przylozylem to widac ze jest.... aczkolwiek jakos tak minimalnie i niemrawo...

Opublikowano
  • Autor

a jakies sugestie co do poprawy pracy turbo? moze przegonic dobrze autko a moze rozruszac sztange czy tez moze przy takich przeladowaniach konieczne bedzie czyszczenie turba?

czyszczenie przeplywomierza pomoze jezeli nie daje rady przy wysokich obrotach?

Opublikowano

co to jest limiter momentu przemik? :notworthy:

po obserwuj na klimatroniku temp cieczy chłodzącej, jak będzie poniżej 88C termostat do wymiany, co do turbo, zacznij od sprawdzenia szczelności wszędzie, po skracaj wężyki podciśnieniowe

Opublikowano

co to jest limiter momentu

Damian

Przeciez to elementarz...troche ciezko zebym tlumaczyl elementarne rzeczy komus kto swietnie analizuje logi... :)

Poszukaj na forum - bedziesz mial wiekszą satysfakcje...

Dla ulatwienia dodam ze limiter ma polską nazwe.... ogranicznik/ograniczenie

Opublikowano
  • Autor

sledzilem temp. na kilmatronicu i faktycznie termostat do wymiany,

wezyki podciesnienia ktore wygladaly juz zle byly jeszcze przed robieniem logow wymienione, takze nie wiem czy rozruszanie sztangi moze cos pomodz przy takim przeladowaniu?

Opublikowano

problem lezy gdzie indziej ...

Opublikowano
  • Autor

co masz na mysli spanky? na co mam zwrocic uwage?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 13:53_________________________________________________moze ktos podpowiedziec co zrobic z przeladowujacym turbo?[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:21_________________________________________________a co powiecie o kacie synchronizacji? nadaje sie do poprawy czy nic nie ruszac?

Opublikowano

a co powiecie o kacie synchronizacji? nadaje sie do poprawy czy nic nie ruszac?

moze byc.... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.