Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MKII diesel :) Sprzedany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacząłem zabawę z Golfem.

Miałem kiedyś takiego,ale w trzech drzwiach i 1.3pod maską,ten był 1.6b potem 1.6td,a teraz 1.9tdi

Na razie ma on służyć do krótkich kursów w koło komina,później się zobaczy.

Silnik,to AHU z MKIII,skrzynia z MKIII.

Kompletne nowe sprzęgło LUK

Dawcami części były też,Seat Ibiza i Toledo,oraz wcześniej wspomniany MKII 1.6td.

IC jak i wtryski z AFNa, turbina na razie zostaje oryginalna,bo jest w wzorowym stanie

9bbEi.jpg

9fAw9.jpg

K0bw0.jpg

GB0rS.jpg

to ręczna robota,a nie naklejka :>

GBYji.jpg

GEpY9.jpg

GJ7N9.jpg

19X3A.jpg

Przewidziane dalsze modyfikacje.

1.Większe Hamulce przód.

2.15cali BBS(było 13 na niskim profilu,ale po zmianie tarcz już nie wejdą)

3.Na wiosnę zawias z powrotem w dół.

4.Zdjęcie plastików i malowanie.

5.Lepsze nagłośnienie(ale bez szału :decayed:)

6.Jak ogarnę całość na 100%,-Program.

Opublikowano

rezaj rezaj :good: czekamy na więcej fotek

czemu aż tyle miał przeszczepów? tamte się nie przyjęły? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

1,6td był nie rozwojowy,a dał podstawy pod 1.9.

Opublikowano

o cie florek panie slawek jaki sprytny samochodzik :decayed:

git! :good:

napisz co w planach masz z nim zrobic i jak osiagi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dołożyłem kilka zdjęć. :decayed:

Osiągi jak na razie wystarczające. :)

Opublikowano

czemu taka kiblowata oslona silnika skoro pochodzi z MKIV ? :)

Opublikowano
  • Autor

czemu taka kiblowata oslona silnika skoro pochodzi z MKIV ? :)

Osłony ma nie być,a gość od którego brałem silnik,chciał za osłonę ,dodatkowo,parę groszy,a tę już miałem więc po co jak w przyszłości nie będzie żadnej :)

Opublikowano

Bez oslony jest duuuzo glosniej :)

Opublikowano
  • Autor

Ta też dużo nie daje :decayed:

Opublikowano

mmm :decayed:

dużo cię kosztowało zmiana na tdi?

Opublikowano
  • Autor

sam silnik był droższy od całego auta przed swapem,mimo,że ma blachy zdrowsze niż niejeden Golf 3 w chwili zjeżdżania z taśmy :decayed:

Opublikowano

no nie wątpię :wink4:

u mnie by przypasił taki silniczek ale najlepiej 110KM.. :decayed:

tylko właśnie są to za***iste koszta...

Opublikowano
  • Autor

tylko właśnie są to za***iste koszta..

bez przesady :wink4:
Opublikowano

no ale co - w 3 kołach zmieściłbym się kompletnie? :decayed:

jak dla mnie to koszta są mimo wszystko jednak duże :wink4:

ale jakby dało się w 3 tysiach zmieścić z osprzętem i skrzynią no to... :mysli:

Opublikowano

jak już pisałem na 3M - furacz git i mody zajebiaszcze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ale co - w 3 kołach zmieściłbym się kompletnie? :decayed:

jak dla mnie to koszta są mimo wszystko jednak duże :wink4:

ale jakby dało się w 3 tysiach zmieścić z osprzętem i skrzynią no to... :mysli:

nie ma szans to nie golf trójka,gdzie praktycznie wszystko pasuje plug&play,dużo rzeczy trzeba szukać i przerabiać.

sprzęgło jest hydrauliczne,inne półosie, liczniki,wózek,belka,miejsce na IC....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 17:16_________________________________________________

jak już pisałem na 3M - furacz git i mody zajebiaszcze :decayed:

Bardzo dziękuję za wsparcie Andrzeju :notworthy::decayed:

Opublikowano

nie ma szans to nie golf trójka,gdzie praktycznie wszystko pasuje plug&play,dużo rzeczy trzeba szukać i przerabiać.

sprzęgło jest hydrauliczne,inne półosie, liczniki,wózek,belka,miejsce na IC....

no więc właśnie.. mój się takiego setupu nie doczeka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

myślę o takim bbs http://moto.allegro.pl/bbs-rm-012-rs-oz-i1244853639.html lub LM,a ze względu na spory koszt pozostanę przy wzorze GTI z MK III :cool1:

chyba,że się coś trafi :gwizdanie:

Opublikowano

bbs to klasyk do germanów :wink4:

na dobrej glebie było by sweetaśnie :kox:

Opublikowano

Podoba mi się :> Wpadnij nim na spota kiedyś :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.