Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi a6 2,5 tdi brak paliwa we filtrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanie silnik 2,5 zrobiona głowica wymienione wałki pozakładane zaworki zwrotne a mimo to brakuje paliwa we filtrze po godzinie postoju i nie wiem o co chodzi za wszelkie info z góry dzięki a co się z tym wiąrze to źle pali

Opublikowano

byc moze sa zle zacisniete opaski uszczelniajace weze paliwowe.

Opublikowano
  • Autor

nie to napewno nie bo byłoby pod nim mokro a jest sucho

Opublikowano

jeden wąż jest powrotny, ciśnienia tam żadnego nie ma i nie bedzie mokro jak bedzie minimalnie wąż gdzieś walnięty

Opublikowano
  • Autor

powiem szczerze ze przypuszczam ze to pompa wtryskowa jest nie szczelna ale nie chce zbyt pochopnie działać w tym temacie

ponieważ to są koszty .raczej wszystkie przewody są szczelne po dwa razy sprawdzane przezemnie...pozdrawiam i proszę o poradę jeszcze raz....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:29_________________________________________________zapomniałem dodać że jak stoi przodem z górki to pali idealnie i filtr nie ma braków diesla

Opublikowano

a w przewodach pomiędzy filtrem a pompą jest paliwo czy też ucieka?

Opublikowano
  • Autor

w przewodach jest paliwo

Opublikowano

nie to napewno nie bo byłoby pod nim mokro a jest sucho

:decayed: bys sie zdziwil

przeciez pompa wtryskowa rowniez zasysa paliwo, jezeli wydatek pompy spietrzajacej jest mniejszy niz cisnienie ssace pompy wtryskowej, to ta z kolei zasysa powietrze z nieszczelnosci.

nieszczelnosci strony powrotnej nie maja wiekszego znaczenia. w tych przewodach wystepuje nadcisnienie i jezeli one sa nieszczelne ale bardzo nieszczelne wtedy ciekna.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:04_________________________________________________oczywiscie nieszczelnosc w pompie wtryskowej po stronie doprowadzenia paliwa do pompy bedzie miala efekt identyczny jak opisany powyzej[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:07_________________________________________________pozatym przyjrzalbym sie pompie spietrzajacej tej w zbiorniku.

Opublikowano

w przewodach jest paliwo

jakby była nieszczelność na pompie to by było powietrze w tych przewodach

Opublikowano

w przewodach jest paliwo

jakby była nieszczelność na pompie to by było powietrze w tych przewodach

mialem b6 w ktorym bylo paliwo w przewodach, a pompa spietrzajaca byla uszkodzona...

poza tym strus27 odpowietrzany byl uklad paliwowy?

Opublikowano

w przewodach jest paliwo

jakby była nieszczelność na pompie to by było powietrze w tych przewodach

mialem b6 w ktorym bylo paliwo w przewodach, a pompa spietrzajaca byla uszkodzona...

chodzi mi o pompe wtryskową, jeżeli bedzie puszczac to bedzie powietrze w wężu pomiędzy pompą a filtrem

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki za info zobacze do tej pompy ale może pomógłby jkiś zawór zwrotny na powrocie?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:05_________________________________________________układ nie był odpowietrzany może jakieś wskazówki jak odpowietrzyć!!!

Opublikowano

ok dzieki za info zobacze do tej pompy ale może pomógłby jkiś zawór zwrotny na powrocie?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:05_________________________________________________układ nie był odpowietrzany może jakieś wskazówki jak odpowietrzyć!!!

poszukaj na forum

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_duzy_przeglad_silnika_we_wlasnym_garazu_wymiana_filtrow_i_oleju-t23563.0.html;msg277561#msg277561

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.