Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio zauważylem ze cos mam mokra pompe wtrys.Cieknie z pod tego dekielka u gory.

Moje pytanie jest takie,czy mozna samemu wymienic uszczelki(o ile tam jakies sa),jaki koszt?

Albo moze ktos zna magika w krakowie,ktory sie z tym bawi

Z gory dzieki za podpowiedzi

Opublikowano

poszukaj na forum jest pokazane jak zmienić uszczelkę tu masz jak to wygląda

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123217.0

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za linka,jak to takie proste to sie wezme sam za robote,tylko gdzie kupic w miare tanie uszczelki,chyba ze tylko seris audi ma takie

Opublikowano

Ta uszczelka to koszt 8zl. Tylko ty masz w AJMie pompe wtryskową :mysli: nie sądze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie zmienilem teraz dane w profilu,bo przedtem mialem AJMa,tak ze temat tyczy sie AFNa

Opublikowano

Wlasnie zmienilem teraz dane w profilu,bo przedtem mialem AJMa,tak ze temat tyczy sie AFNa

zaraz wkleje Ci numer tej uszczelki, bo ostatnio tam czesto zaglądam, drugi raz czyjnik temp paliwa musze wymienić :wallbash:

Opublikowano

A po czym można stwierdzić że czujnik jest uwalony?

Opublikowano

A mi cieknie z pod tego elementu w którym jest czujnik, on jest przykręcany na cztery śruby, te troszkę niżej. Da się to też samemu uszczelnić czy tylko do pompiarza z tym?

Opublikowano

A mi cieknie z pod tego elementu w którym jest czujnik, on jest przykręcany na cztery śruby, te troszkę niżej. Da się to też samemu uszczelnić czy tylko do pompiarza z tym?

cieknie ci uszczelka pod całym nastawnikiem, polecam raczej wizyte u pompiarza, z racji tego ze trudno złozyc nastawnik z pompą wtryskową, samodzielnie na 70% skrzywisz "jabłko"(taki bolec wystający z nastawnika), a wtedy klapa

Opublikowano

Wielkie dzięki, jeżdżę z tym wyciekiem już jakiś czas bo w sumie to cieknie ma zimnym silniku, jak sie rozgrzeje( pewnie paliwo) to wyciek zanika. Nic czekam nie uszczelnianie pompy...

Opublikowano

Wielkie dzięki, jeżdżę z tym wyciekiem już jakiś czas bo w sumie to cieknie ma zimnym silniku, jak sie rozgrzeje( pewnie paliwo) to wyciek zanika. Nic czekam nie uszczelnianie pompy...

ta uszczelka to koszt 8zł, wolał bym to wymienic, cały silnik bedziesz miał w ropie i dystans mniejszy bedziesz robił, szkoda kasy, a samo napewno sie nie uszczelni

Opublikowano

Chwilowo jestem zagranicą, silnik już trochę jest w ropie ale wrócić trzeba jakoś ale jak tylko wrócę to od razu uszczelniam. nie wiesz może ile pompiarz bierze za taką wymianę uszczelki?

Opublikowano

Chwilowo jestem zagranicą, silnik już trochę jest w ropie ale wrócić trzeba jakoś ale jak tylko wrócę to od razu uszczelniam. nie wiesz może ile pompiarz bierze za taką wymianę uszczelki?

za ta wymiane uszczelki to nie wiem , robiłem to kiedys, ale nie pamietam ile za to brał, ale szykuj tak z 50-100zł, musi odkrecić od pompy nastawnik, zmienic uszczelke, złozyć do kupy nastawnik z pompą, poluzowac pompe, ustawic pompe na vagu,( kat wtrysku, dawke paliwa) i skręcić do kupy :decayed:

Jeśłi pojedziesz do partacza to w najgorszym wypadku auto nie odpali bo zepsuje nastawnik pompy przy składaniu

Opublikowano

Ok będę szukał jakiegoś dobrego szpeca, jeszcze raz dzięki za info :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za nr. uszczelki :good:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:30_________________________________________________Wlasnie dzis wymienilem ta uszczelke,najwiekszy problem byl z ta sruba nietypowa,ale znalazlem nasadke 7,tak jak pisal koelega,najlepiej zeby byla nie gruba to latwiej ja nabic,potem to juz bulka z maslem.

Podaje nr. uszczelki Bosch 1 461 015 303,koszt 9zeta

Dzieki wszystkim za podpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.