Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakosc wykonania Audi


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu braciszek kupil Volvo V40 rok 2000 nie ukrywam ze auto zawsze mi sie podobało ale nie wiedzialem ze jakosc wykonczenia w srodku to w porownaniu z audi to tandeta a najgorszy jak dlamnie to jakosc plastiku uzutego wiec pytam sie was jaki wy macie podobne doswiadczenia z innymi markami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Opla Zafire z 2003 roku z dość dobrym wyposażeniema ale jakość materiałów użytych do wykończenia była żenująca poprostu tandeta na najniższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Kadett 91r plastik twardy jak kamien i na dodatek jak cos wlozysz do schowka to tak napier.... w ciagu drogi ze szlag trafia :lol: w drzwi boczne to samo... jesli chodzi o siedzenia bardzo wygodne... do audi nie mam zastrzezen :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi autami jest różnie przyglądałem się ostatnio Mercedesow S klasse W220 2001 rok i niby wnętrze wporządku ale przeraziły mnie przełączniki w środkowej konsoli żeby Was nieskłamać były identyczne jak w Mercu sprinterze czy starym Vito a tak w S klasie niepowinno być w późniejszych latach 2003 W220 otrzymał lepsze przełączniki ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymalizacja kosztów, szkoda gadać wszyscy tak zaczynają robic

Mój brat ma audi 80 z 1983 roku i nie dzieje sie z nim nic

a teraz meganka jednoletnia i pół samochodu było robione

przepraszam za porównanie :smile:

[ Dodano: 2006-08-08, 17:03 ]

meganka jest firmowa i tylko dlatego jeszcze jej nie utopili w wiśle. :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymalizacja kosztów, szkoda gadać wszyscy tak zaczynają robic

Mój brat ma audi 80 z 1983 roku i nie dzieje sie z nim nic

a teraz meganka jednoletnia i pół samochodu było robione

przepraszam za porównanie

[ Dodano: 2006-08-08, 17:03 ]

meganka jest firmowa i tylko dlatego jeszcze jej nie utopili w wiśle.

Ojca znajomy mateżaudi B2 1.6D z 83 roku i mówi żezajeb..ta maszyna kupił ją rok temu gdy stwierdził że jego mercbeczka 3.0 D za durzopali i zrobił nim już 25000kmi mówi że woli tym jeździć niż syna Carizmą z 97roku bo audi jest wygodniejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w rodzinei BMW X3 wszystko trzeszczy skrzypi , plastiki totalna kicha okropne guziki wyświetlacze jak w kalkulatorach z lat 70.Totalny Toi Toi :D Dla mnie Audi i BMW to inna galaktyka.VW też sie zapsuło Golf5 i nowy passat w srodku są okropne.Mam nadzieje ze Audi nie zaczenie robić tandety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie to by nam pomogla za przyklad dzisiejsza B6 2001 rocznik ale przelaczniki totalnie pooblazily z kolorku tak samo jak te odpryski na wycieraczkach i trojkacie w drzwiach tylnych :???: to juz moja A4 11 letnia lepiej sie trzyma ono jak w B7 nic nie poprawili z wykonaniem to za rok i twoja dostanie luszczycy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta B6 była jakaś dziwna miała wszystko powycierane przelacznik świateł, koło klamek , guziki od szyb , koło ręcznego też cos pozłaziło.Niby bryka 130 Tyś ale to dosc dziwne.Mam A6 z roku 98 i zero takich jazd.Pare B6 już widzialem ale takiego czegos nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam, to czym nowsze modele, tym gorzej wykonane :???:

ROB Trzeba zostac przy B5 :wink: ,a ja mam taka chrapke na B6 w Avancie :sad: i co teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle w nowych modelach panowie w moim jest wszystko jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo twoj jest jeszcze na gwarancji :razz: czekaj jeszcze rok :lol: ale spoko ono jak sie bedzie cos dziac to wyrezamy na spocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...