Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sonda lambda do A4 1,8 T 1995 R.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Ostatnio na analizatorze spalin wyszło iż moja A- czwóreczka pali za dużo benzynki i prawdopodobnie na 99% jest to skutkiem walniętej sondy.Uderzyłem do kolesia który sprzedawał mi autko gdyż mówił że wymieniał sondę i okazało się że podczas wkładania nowej upadła mu na ziemię.Hehe.

Sonda jest porcelanowa i prawdopodobnie wkład mógł pęknąć.

Dlatego chciałbym dowiedzieć się na jaką sondę wymienić tę zepsutą i czy bazować się na jakiś danych co do techniczno-użytkowych.Dowiedziałem się ponadto iż sondy w tych modelach pracują na większym zakresie prądu.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 08:20 _________________________________________________Witam ponownie.

Widzę iż temat wydechu a tymbardziej analizy spalin podczas przeglądu nikogo nie rusza.Mi akurat wyszło iż bez poprawek???sonda!!!??? nie przejdzie.Szkoda bo to nowiutki narazie 3- miesięczny gazik.Proszę chociaż o reakcję na posta i wypowiedzi w tym temacie niekoniecznie dotyczace Waszych Furek.

Pozdro

Opublikowano

Chyba poprostu żadnemu Modowi czy Adminowi niechce się pisać, że temat był wałkowany milion razy i masz użyć szukajki.

Jak chcesz zmieniać sondę to tylko orginał!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki MATEOGDA :audi:

Opublikowano

pokaż co wyszło na analizie spalin, można uzyskać wydruk (ja ładnie dzisiaj poprosiłem i pan napisałem mi na kartce, byłem 1.8 benzyną i trochę normy są przekroczone).

Ale to co tam jest napisane, może wskazywać co jest przyczyną...

Filtr powietrza zmieniony na nowy oczywiście ?

Opublikowano
  • Autor

Cz.PRE_PL

We wtorek jadę na serwis gwarancyjny gaziku ( 3.000 km) i zobaczę co jest przyczyną.Napewno dam znać bo jeśli nic tskiego nie pokaże to polece na komputerek.Dzięki za info.

Pozdro od strażaka

Opublikowano

A co Tobie Przemcio wyszło?

Opublikowano
  • Autor

cZE.

Ja dopowiem że jeśli źle działa to nawet w dniu wstawienia gazu wsio wyjdzie a i ilość spalanego paliwka może właściciela zdziwić.HehE

A to nie wszystkie niuanse z tym związane.

Pozdro

Odpowiem zaraz po testach i kompie.

Opublikowano

A co Tobie Przemcio wyszło?

że normy są przekroczone :P

Ale mam już pewną koncepcję, jutro podłączę pod vag-coma i zobaczę co i jak.

Czy filtr powietrza nowy jest ?

Opublikowano

:tongue4: ale konkretnie co? CO, CO2, HC ?

Jak byś potrzebował analizator to daj znać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.