Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moje A4 seria


Wisnia_xDD

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może nie na miejscu.

Ale gdy wahacz pęknie dużo roboty jest później z autem (co do wymiany miałeś) ?

Mnie się szykuje wymiana wahaczy przód dół bo góra już wymieniona na FEBI, no i mam wymieniać w tym miesiącu jak tylko pieniążki będą i się obawiam czy nim jeździć czy też nie.

Plany co do autka dobre, "zmiana podswietlenia licznika" hmm nie wiem czy to dobry pomysł xD ale jak kto woli :)

lapmy tylnie poliftowe może jeszcze przód :gwizdanie:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górny wahacz pękł i niestety przegub z półośką też trzeba było wymieniać, co do wahacza to roboty nie dużo tylko że trzeba było lawete wzywac i na wózek bo inaczej by sie poniszczyło więcej elementów a co do podświetlenia to jeszcze zobacze bo plany stoja w miejscu bo mysle nad innym autem troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia , wiem że to nie miejsce na takie pytania ale powiedz mi jakim cudem tak wyśmienicie wyszło ci obicie boczków :slina::shocked: Sa zaje***te !! Jak z fabryki.

Jakiego materiału, jakiego kleju użyłeś i jaką techniką to robiłeś ?

Czy pod materiał podklejałeś jakąś gąbkę czy coś takiego ?

Pytam bo próbowałem u siebie okleić boczki eko skórą , i powiem szczerze że wyszła tragedia, porażka !

Czły czas się borykam z tymi nieszczęsnymi boczkami . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia , wiem że to nie miejsce na takie pytania ale powiedz mi jakim cudem tak wyśmienicie wyszło ci obicie boczków :slina::shocked: Sa zaje***te !! Jak z fabryki.

Jakiego materiału, jakiego kleju użyłeś i jaką techniką to robiłeś ?

Czy pod materiał podklejałeś jakąś gąbkę czy coś takiego ?

Pytam bo próbowałem u siebie okleić boczki eko skórą , i powiem szczerze że wyszła tragedia, porażka !

Czły czas się borykam z tymi nieszczęsnymi boczkami . :(

To jest robota tapicera więc nic Ci nie wytłumaczę aczkolwiek materiał jest z gąbką a koszt nie był zbyt duży, o ile pamiętam 200 zl wszystkie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Chciałbym nawiązac do tematu wahaczy. A więc w mojej audzianie pękł wahacz po miesiacu od zakupu.pekł dony z łącznikiem stabilizatora...cale szczescie pekl jak zjeżdzalem z kraweznika i jedyne co uleglo zniszczeniu to sie blotnik troche wygial nic wiecej...od razu wymienilem calosc na lemforder-a i jestem zadowolony wiec jak jakies puki stuki wymieniac od razu na gwałt:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

boczki rzeczywiscie super zrobione materialem ,ale te plastikowe raczki juz troche szpeca .Psiknij czarnym lakierem i bedzie wtedy naprawde ładnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...