Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon


Damien

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo bajeczka :kox: kurcze ja też o tym myślę, właśnie takie dokładnie takie chcę :przebiegly: To ile w sumie taka przyjemność będzie kosztowała? same lampy to już wiemy że 500 + kierunki czyli 600-650, + HID czy coś tego typu... suma ile? 800-900? Podaj dokładnie :rolleyes: hehe czekamy na fotoski :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki- 625zl

zestaw z przetwornicami i żarnikami D2S- 450zl

suma- 1075zl :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 08:46 _________________________________________________foty laleczki na letnich kapciach... dopiero teraz znalazlem troche czasu na wiosenne mycie i pastowanko. na razie brak xenonu :wallbash: przetwornice jeszcze nie doszly. podobno nie mieli jakis kabelkow na stanie i qr....wa nikt nie mial zamiaru mnie o tym poinformowac. podobno maja wyslac mi przetwornice we wtorek... pozyjemy, zobaczymy...

na dzien dzisiejszy fura wyglada tak :slina::

959b634768acb869.jpg

247e8cf44cdc1116.jpg

0a7ac7bda3885e4b.jpg

a6c51ed1ff34191e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damien :kox:

Zakladaj te lampki ktore kupiles, maluj dokladki w kolor, lekka sciema i bedzie wypasik.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tym felunku wyglada super o wiele bardziej przykuwa wzrok niz tamte pletwy co wczesniej miales , luukam sobie na twoje zmiany bo auta podobne ,teraz czekam jak zalozysz lampy w tej czerownej OOOO jak bedzie sie podobac a zapewne bedzie to ide twoim tropem i tez zakladam pozdro dla Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne,ze zamawiaj... wyglad bedzie malinowy :slina: na sucho przymierzalem i zrobilo mi sie mokro w kroczu :kox:

jak tylko zaloze, od razu cykne foto i zapodam...

jak bedziesz kiedys w Legnii to daj cyka, ustawimy sie na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...