Treść opublikowana przez Damien
-
[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4
e no.... piekna sesyjka... to gdzie tak na legalu mozna sobie posmigac po plazy?
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
jasne,ze zamawiaj... wyglad bedzie malinowy na sucho przymierzalem i zrobilo mi sie mokro w kroczu jak tylko zaloze, od razu cykne foto i zapodam... jak bedziesz kiedys w Legnii to daj cyka, ustawimy sie na spota
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
lampki- 625zl zestaw z przetwornicami i żarnikami D2S- 450zl suma- 1075zl [br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 08:46 _________________________________________________foty laleczki na letnich kapciach... dopiero teraz znalazlem troche czasu na wiosenne mycie i pastowanko. na razie brak xenonu przetwornice jeszcze nie doszly. podobno nie mieli jakis kabelkow na stanie i qr....wa nikt nie mial zamiaru mnie o tym poinformowac. podobno maja wyslac mi przetwornice we wtorek... pozyjemy, zobaczymy... na dzien dzisiejszy fura wyglada tak :
-
[B5 AFN] a4 quattro mody: valeo + xenon + grill NOWE FOTY 2 str.
no... podoba mi sie! :th: kolorek tez niczego sobie hehehe... qrde zazdroszecze ci toroche tego powodzenia w modach
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
foto wrzucę dopiero po weekendzie bo teraz nie mam czasu kiedy założyć... lampki kupiłem na allegro, od tego gościa: http://www.allegro.pl/item315051281_nowy_reflektor_xenon_audi_a4_reflektory_.html
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
panie... takie rzeczy to tylko w erze...
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
mi nie chodzi o lans ... tylko o dobrze oświetloną jezdnie. a z tego co czytałem to 4300K są najlepsze...
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
właśnie sie dowiedziałem, że przetwornice w drodze... długo zastanawiałem się jakie żarniki wybrać. i kupiłem 4300K. mam nadzieje, że będą ładnie świecić
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
kilka zmian... felgi na aucie super wygląda :th: dzisiaj doszedł nowy fant :> nowki xenony z S4 po I lifcie na zarnik D2S i H7... co prawda DEPO, ale co mi tam, i tak bedzie przerobka na bi-xenon wiex spox. jeszcze czakam na przetwornice i żarniki, i... przymierzam do auta. aaaaa... i zarowki w kiernuki kupilem chromowane zeby nie bylo pomaranczowej poswiaty... jak wam sie widzi?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
ostatnio mnie naszło żeby dorobić sobie kluczyk scyzoryk do mojej landrynki... tylko nie wiem jaki kupić aby dal sie bez problemu zaprogramować centralny. czy jak znajdę obojętnie jaki na 2 przyciski to będzie działał? problem immo odpada bo przełożę sobie transponder z kluczyka serwisowego... dodam ze obecnie mój kluczyk wygląda tak:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
z tego co wyczytałem to skusze się chyba na 6k'ki... tylko jaki zestaw polecacie? mile widziane linki...
-
[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4
kurcze właśnie o to chodzi ten zabieg będzie następny w kolejce u mnie naprawdę boskie lampki :drool: tylko pogartulowac :th:
-
[ALL B5] Jaka zmieniarka do Audi Delta ?
no i kupiłem zmieniarkę do delty :th: jestem naprawdę zadowolony z jakości dźwieku :gwizdanie: dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
kółeczka z oponami i przywózką wyszły mnie 2100 plnów... także jeszcze zostanie na jakiś dystans no najchętniej też już bym pośmigał na nich... jednak mrozy za oknem mi to trochę uniemożliwiają, także nie będę ryzykował. felgi nawoskowane leżą spokojnie na strychu w oczekiwaniu na lepszą pogodę... miejmy nadzieje że wiosna szybko zawita [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________no i dzisiaj doszły kolejne wypasy do landryny... tym razem postawiłem na granie i kupiłem w okazyjnej cenie ori zmieniarkę Audi dedykowaną do mojej Delty. Całość gran naprawdę super :th: mocny i czysty dźwięk! co chcieć więcej...
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
no sprzęt konkret :th: fajny środek. tak jak pisałeś, ładuj jakieś siedemnastki i będzie gti pozdro w modach
-
[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4
wygląda całkiem fajnie... tylko trochę jak terenówka wygląda Na glebe z nim! i proponuje przepolerować końcówki wydechu :th:
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
no i w końcu się doczekałem na nowe, letnie sandałki dla mojej landryny wzór s-line 17'' ET 43 2x Bridgestone TURANZA ER30 225/45/17 I 2x Contionental SPORT CONTACT 2 225/45/17 Długo poszukiwałem właśnie takich... i w końcu są
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
a mi zawsze wydawało sie ze tapicerka jest w dobrym stanie... nie ma przetarć, dziur, głębokich pęknięć... mam nastukane równe 230 tkm
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
hehehe... te mi sie tak podobają, że nie zamierzam zmieniać na nic innego. poza tym co ori to ori
-
[B5 AEB] Moja Kochana Turbaweczka
no krążownik niczego sobie i ten kolor czerwony to czerwony... niema co! poza tym fajny środek, fajne serducho... przyłączam sie do kolegów: pomaluj lusterka, klamki i zmień "oczka" na valeo :th:
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
najpierw na flexa zalozylem papier 60 i przejechalem dolne czesci aby oczyscic z sadzy i usunac glebsze wżery. pozniej recznie do zgupbienia rys kolejno papierami: 120 -> 400 -> 800 -> 1000 ->1200. nastepnie na wiertarke zalozylem krazek z filcu. koncowki nasmarowalem pasta polerska do alumunium, firmy K2, i jazda tym filcem az do uzyskania pozadanego efektu. mnie to kosztowalo okolo 2h pracy... ale mysle ze bylo warto
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
no standard to nie jest... jak zagladalem w zawias to z przodu ma niebieskie a z tylu czerwone amorki... dziwne bo z oznaczeniami audi. ale twarda jest jak moj stary golf III GTI fajnie sie trzyma na zakretach :th:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 19:48 _________________________________________________ostatnio zastanawialem sie nad koncowkami wydechu... bylo kilka pomyslow, jednak dzaisj z braku czasu pomyslalem ze wypoleruje te co mam... rezultat calkiem fajny przed polerka wygladaly tak po pracach koncowych... niestety korozja juz swojue zrobila i pozostaly drobne dziurki ktorych juz nie dalo sie zredukowac ale i tak ladnie wyszlo, moim zdaniem
-
[ALL B5] Jaka zmieniarka do Audi Delta ?
ale ja mam dellte a nie gamme... u siebie mam dosyc dobre audio, 6 glosnikow + sabofer no i byla zmienara. to czy oplaca sie zmieniac radyjko na lepsze? czy moze dokupic zmienarke do tej dellty i smiegac na tym setupie... co radzicie?
-
[ALL B5] Jaka zmieniarka do Audi Delta ?
acha... czyli nie ma sensu kupowac zmieniarki na 3 miechy a pozniej ja sprzedawac. najpierw kupie concerta a pozniej do niego zmieniarke... mysle ze to bedzie najrozsadniejsze wyjscie. czy to radio jest duzo lepsze od delty? i jakie moga byc komplikacje podczas przekladania radia...? bo z tego co czytalem to jakas kostka sie rozni i przednie glosniki nie beda graly. to prawda?
-
[ALL B5] Jaka zmieniarka do Audi Delta ?
mam u siebie radyjko Delta... i tu pytanie jaka zmieniarka podejdzie do tego radia? od nowosci byla zmieniarka bo pozostal (wtyk okragly) kabel w bagarzniku i miejscie w sabuferze, tylko ktos sie nie bal i zajeb****. w przyszlosci zamierzam zmienic na audi cnocert... takze jak juz kupie zmieniarke o chcialbym aby dzialala takze na concercie. z gory dzieki za odp