Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czujnik stopu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy z niedziałaniem tempomatu ma coś wspólnego, czujnik stopu, czy tam czujnik wciśnięcia pedału hamulca ?? :rolleyes:

Opublikowano

Witam!

Czy z niedziałaniem tempomatu ma coś wspólnego, czujnik stopu, czy tam czujnik wciśnięcia pedału hamulca ?? :rolleyes:

Tak.

Niesprawny czujnik = problemy z tempomatem (i nie tylko z nim).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Mógłbyś wymienić inne problemy ? :)[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:35_________________________________________________Tzn. z czym są jeszcze problemy ?:wink4:

Opublikowano

Mógłbyś wymienić inne problemy ? :)[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:35_________________________________________________Tzn. z czym są jeszcze problemy ? :wink4:

* wariujące światła STOP (np. mogą ci się same zapalić i przez noc rozładują akumulator),

* wariujące kontrolki zegarów (ESP, ABS, świec żarowych).

Uruchom forumową wyszukiwarkę, a znajdziesz sporo wątków na ten temat.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

też miałem walnięty czujnik-skutki: ja miałem wkurzającą kontrolke ABS która zapalała się kiedy chciała, czasem potrafiłem jechać 60km z zapalonymi światłami stopu(widoczne w nocy) a i na postoju potrafiły się palić-ten czujnik kosztuje coś ok 50pln.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Czy ten czujnik moze byc tez odpowiedzialny za caly czas swiecace sie swiatla wstecznego??

Opublikowano

za światło stop tak ale czy za wsteczne? :mysli: chyba nie

Opublikowano

Roznych opinii na forum sie juz nasluchalem przytocze jedna z nich "A co do świecących świateł wstecznych poczytaj o wymianie czujnika stopu przy pedale hamulca.

Objawy masz takie pod ten czujnik. "

Mi sie tez nie chce za bardzo w to wierzyc

Podlaczylem dzisiaj Vaga:

01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006

Wszystkie wartosci byly tak jak wczesniej kolega napisal mi na forum:

W drugim okienku powinny być widoczne trzy zera (000).

Po wciśnięciu sprzęgła pierwsze zero zmienia się na jedynkę (100).

Po wciśnięciu hamulca drugie i trzecie zera zmieniają się na jedynki (011).

Przy jednoczesnym wciśnięciu sprzęgła i hamulca masz same jedynki (111)

Wiec chyba czujnik stopu jest sprawny bo zmienia wartosci.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 22:04_________________________________________________Przyczyna czujnik przelacznik swiatla wstecznego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.