Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urząd Celny w Warszawie?


Obsession

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nic na ten temat nie znalazłem.. Wcześniej jeździłem do urzędu w Siedlcach bo wiem, że tam jest. A zna ktoś może adres urzędu w Warszawie? (najlepiej od jej wschodniej części) Chodzi mi o zrobienie opłaty akcyzowej. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przygotuj się na dłuższe stanie najpierw, żeby złożyć papiery, potem się trochę trzeba potłumaczyć. Następnie wyznaczają Ci termin odbioru dokumentów...paranoja.

Bywam tam czasami (w innych sprawach na szczęście) i jak patrzę na to wszystko, to :dance:, bo ja to robiłem w właśnie w Siedlach - 1,5 godzinki w kolejce, potem 25 minut i wychodzę ze wszystkimi papierkami.

Jeżeli możesz, to lepiej jedź do Siedlec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i przygotuj się na dłuższe stanie najpierw, żeby złożyć papiery, potem się trochę trzeba potłumaczyć. Następnie wyznaczają Ci termin odbioru dokumentów...paranoja.

Tak ale z boku jest firma która za 50 zł robi ci wszystkie papiery i stoi w kolejkach :) Dzwonią potem ładnie że można odebrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłatę akcyzową można uiścić w każdym UC w Polsce? czy tylko w tym gdzie zamieszkujemy?

A jak jest z przeglądem technicznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak byłem tam w Siedlcach z matki samochodem to za bodajże 20zł w agencji (po sąsiedzku) złożyłem te wszystkie papiery i mi to wypisała.. nie chciało mi się samemu w to bawić :tongue4: Po opłatach złożyłem w urzędzie te dokumenty (tuż przed zamknięciem) i przysłalimi pocztą co trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...