Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWE] Prośba o pomoc w wybraniu logów do sprawdzenia.


arczito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z wyczuwalnym szarpnieciem przy kazdej predkosci na mniej wiecej 1600rpm. Szarpniecie wystepuje tylko przy przyspieszaniu. Komputer mi nie pokazuje zadnych bledow. Probowalem dojsc czy to skrzynia, ale po wymianie oleju, sprawdzeniu softu i zrobieniu adaptacji (mowa o multitronic) ciagle cos jest nie tak. Chce sie teraz zabrac za silnik. Moze tutaj cos sie pokaze. Jakie logi musze sprawdzic zeby ktos moglby cokolwiek mi powiedziec wiecej o tym problemie (o ile to bedzie faktycznie silnik). Mam na pewno problem z turbo. Jakis zawor dolotowy lub wylotowy pada powoli, bo przy ostrym przyspieszaniu zaczyna jakby gwizdac przy 2000-2500rpm. Mechanik sprawdzal turbo i jakies podstawowe pomiary i mowil, ze wsio jest ok, mam jezdzic dopoki zawor nie padnie calkiem. Wtedy bedzie mi wymieniac, bo to podobno element niewymienny i koszt bedzie spory.[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:58_________________________________________________Blad w temacie. Silnik to BWE, 2.0T FSI 200hp, skrzynia multitronic (6lamelek), a4, b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis zawor dolotowy lub wylotowy pada powoli, bo przy ostrym przyspieszaniu zaczyna jakby gwizdac przy 2000-2500rpm. Mechanik sprawdzal turbo i jakies podstawowe pomiary i mowil, ze wsio jest ok, mam jezdzic dopoki zawor nie padnie calkiem. Wtedy bedzie mi wymieniac, bo to podobno element niewymienny i koszt bedzie spory.

to zmien mechanika, zawor jest jak najbardziej wymienny i jego wczesna wersja faktycznie bywa usterkowa, wymieniasz na nowszy typ zaworu i jest spokoj, tutaj odpisalem Ci nr czesci i cene http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164254

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...