Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mój przyjaciel ma zamiar kupić nowy amplituner a ja nie potrafię mu doradzić bo dawno temu wypadłem z domowego Hi-Fi, czy ktoś z was ma któryś z modeli, czy porównywaliście te sprzęty, który byście wybrali, głośniki Jamo 606 ew. Dali Concept 6 w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon do wyrwania za 1750 a HK 260 w detalu za 3000 ale można kupić za 2400, generalnie po odsłuchu wybór padł na Denona z Jamo 606, KEF i JBL Balboa miały praktycznie 0 bassu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszlym roku bede kupowac kino i bedzie to wlasnie AVR255.

Co do 260 slyszalem ze pomimo ze jest nowsze jest gorsze w wielu aspektach od AVR255.

Do tego bede jakies JBL i zobaczymy jak zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę wątek.

Harman Kardon robi naprawdę bardzo dobre amplitunery i warto taki kupić. Audi swoje auta też wyposaża w nagłośnienie tej firmy.

Kiedyś jak handlowałem sprzętem audio to przewijało mi się przed ręce mnóstwo tego sprzętu i sporo testowałem.

Sam miałem jeszcze staruszka AVR630.

Zresztą jakby ktoś chciał HK, JBL, Cambridge Audio, NAD'a, KEF'a czy coś w tym stylu to piszcie na PW - na stałe tym już nie handluję (bardziej przy okazji dla znajomych), ale mam ciągle możliwość kupna bezpośrednio u dystrybutorów.

KEF i JBL Balboa miały praktycznie 0 bassu

Jakich KEF'ów słuchałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyrównuj HA do CA. Bardzo można się przeliczyć.

A możesz zacytować mi moment, w którym przyrównałem te 2 firmy do siebie ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA= Home Audio

CA= Car Audio

:gwizdanie:

A widzisz ... ja zrozumiałem skrót CA jako Cambridge Audio :tongue4:

Hmmm ... może HK nie specjalizuje się w car audio, ale zły nie jest. Ja tam nie narzekam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon zakupiony i daje radę :)

car audio i home audio to jednak różnica w odsłuchu ale nie w jakości, tzn. są linie budżetowe i z wyższej półki

BTW nie pamiętam jakie KEFy słuchałem ale jakieś za 2500 -2800 za fronty, satelity i centralny, inna sprawa że, pokój odsłuchowy był mega kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Levinson jest już :good: i B&O w Audi ale też jest kwestia strojenia bo fabryczne ustawy są :thumbdown: słuchałem B&O w A5 i A4 i basu jest mega za dużo więc trzeba skręcać w dół bo głowa boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nisko budżetowe dla nie wymagających klientów pewnie tak

nawet Jamo straciło na renomie a kiedyś były całkiem całkiem, teraz Monitor Audio na topie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...