Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jedyna różnica między obiema markami to to, że Harman jest trudniejszy w obsłudze, mam na myśli menu i ustawienia. Vario porównaj sobie menu obu amplitunerów gdzieś w markecie.

Poza tym zwróćcie uwagę na nowe dekodery dźwięku np. HD Master itp. na pewno w późniejszym etapie się przydadzą chociażby do odtwarzacza Blu-Ray. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jedyna różnica między obiema markami to to, że Harman jest trudniejszy w obsłudze, mam na myśli menu i ustawienia. Vario porównaj sobie menu obu amplitunerów gdzieś w markecie.

Jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem Denon stoi i gra i daje przyjemność odsłuchową, Harmann wizualnie nie pasował i sprzedawca w markecie przeginał bo pewnie w łapę brał od Harmanna i podkręcił go na maxa a Denona nie więc musieliśmy odsłuchać w niezależnym sklepie i jednak wybór padł na Denona, jedyna wkurzająca rzecz w Denonie to sterowanie przez 1 HDMI i przelotka działająca subiektywnie tj. aby działała trzeba wcześniej wybrać dane źródło ale to szczegół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon daje radę, ale trzeba trochę pokombinować z ustawieniami, pilot to pierwsza klasa, nawet dziecko potrafi obsłużyć, nie mówię już co potrafi wyciągnąć z pozornie średnich głośników, w porównaniu z kiedyś bardzo dobrym zestawem Technicsa to tak jak zamienić kobietę z którą się jest 15 lat na 18tkę z potencjałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kino domowe H.K. z AVR 155 -nie mam porównania do pozostałych ale w moim wkurza mnie trochę obsługa. No i ten pilot (tak strasznie mało ekskluzywny).Ogólnie jednak nie rozpaczam.

Rzeczywiście - powody do narzekania masz straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...