Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Proszę o pomoc w analizie logów, kupno auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, znalazłem ze znajomym ładnego AJMa, wygląda idealnie, jeździ też przyjemnie.

ale chciał bym się zapytać ekspertów czy po logach widać coś niepokojącego? Bo jego cena nie jest mała.

BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25215.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25216.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25217.html

Statyczne

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25218.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25219.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25220.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25221.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25222.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25223.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25224.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25225.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25226.html

Dynamiczne

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25234.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25235.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25236.html

Grupy: 008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25237.html -> w tym logu patrzeć na "drugie" dane, w pierwszych kierowca zaspał z gazem :decayed:

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25238.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25239.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_25240.html

Opublikowano

Witam!

Przepatrzyłem logi tak "na szybko" - wyglądają wg mnie przyzwoicie.

Autko ma "zmieniony" (tuning) software - ma lepszy power

Nara

Opublikowano

Termostat padniety.

Reszta akceptowalna.

Auto po modyfikacji... ale z tego co widac robione z głową.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
Termostat padniety.

:good: nawet na liczniku widać że przy spokojnej jeździe opada

Auto po modyfikacji... ale z tego co widac robione z głową.

Tak modyfikowane, jest nawet naklejka tunera

Reszta akceptowalna.

czyli można brać?

Opublikowano

ja tam widzę termostat jak już koledzy napisali pewnie cena około 19 ja w tamtym roku koledze dalismy 22 razem z opłatami wyszło :)

Opublikowano
  • Autor

cena 26, auto zaklepane

Opublikowano

Witam ponownie!

znalazłem ze znajomym ładnego AJMa, wygląda idealnie, jeździ też przyjemnie

No fakt - przy odrobinie szczęścia można jeszcze trafić na takie perełki. Po modelu silnika widać, że autko ma parę latek ale po logach widać, że jest w bardzo dobrym stanie technicznym jeśli chodzi o silnik - zależy jak reszta podzespołów. Jak Kolega przemik dał autku plusa (a zna się na interpretacji logów) i cała reszta jest OK to targować i brać.

jego cena nie jest mała.

No wg maksymy jaką osobiście wyznaję że "w życiu nie ma nic za darmo" to za dobrą rzecz trzeba odpowiednio zapłacić. W efekcie się opłaca bo będziesz miał autko do jazdy a nie do remontu. Ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie - nasze uwagi mogą tylko pomóc Ci w jej podjęciu.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

:good: kolega bierze, bo mojego mu sprzedać nie chciałem a tego szukaliśmy już 5 miesięcy.

Dzięki panowie :hi:

Opublikowano

26 to lekka przesada my też kupiliśmy nie bitego w tym roku ta cena 26 nie dał bym i pewnie z tą ceną gościu by sie długo bujał ale wiadomo człowiek ma już dość jezdzenia i szukania już to przerabiałem to na tyle z mojej strony :)

Opublikowano
  • Autor

gości nie chciał go sprzedać, nie ma go w ogłoszeniach itp itd.

Poza tym znajomy miał 30tyś na b5 więc jest zadowolony

koniec off topa, zamykamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.