Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele z audi a6 c5 do a4 b5 montaz


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym sie dowiedziec dokladnie co trzeba zrobic zeby zamontowac fotele z a6 do a4 ponoc wchodza bez wiekszych przerobek glownie chodzi mi o srodkowa szyne jak to zrobic moze ktos ma jakies zdjecia ?? bardzo bym prosil :notworthy: bo interesuja mnie fotele z pelna regolacja elektryczna itp :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 00:47_________________________________________________To nikt nie zakladal sobie foteli z a6 c5???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo. bo nie pasuje, mają różne szerokości i inna jest prowadnica centralna. poszukaj było juz paru co chciało tak zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na allegro kubly w bardzo dobrym stanie do b5 po lifcie tylko ze avant ja mam sedana przed liftem i interesuje mnie czy wejdzie tylnia kanapa z oparciami mam skladane siedzenia tylnie robil ktos cos takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to to juz z milion razy było. szukałes wogóle odpowiedzina forum na swoje pytanie? pasują, trzeba tylko mocowania przerobic. to tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem ale nigdzie nie bylo konkretnie napisane !! chodzilo mi glownie czy kanapa jest identyczna i oparcia bo tam sa 3 zaglowki a ja mam 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zagłowkami to nic nie przeszkadza, róznica jest jedynie w mocowaniach oparcia kanapy. w polifcie w avancie jest bolec a w sedanie ucho. ale to jest łatwe do przerobienia. sam to zrobiłem, kupując skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zagłowkami to nic nie przeszkadza, róznica jest jedynie w mocowaniach oparcia kanapy. w polifcie w avancie jest bolec a w sedanie ucho. ale to jest łatwe do przerobienia. sam to zrobiłem, kupując skóre.

a możesz mniej więcej określić jak przerobić te mocowania ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...