Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl


Norbi TDI

Rekomendowane odpowiedzi

nie pamiętam, odkąd jestem na forum, ale przeglądałem kiedyś gazety i allegro - stwierdziłem, ze bardzo podoba mi się audi, konkretnie A4 - było akurat w moim zasięgu finansowym. Niedługo potem zacząłem interesować się marką i trafiłem na nasze forum. W porównaniu do innych for dyskusyjnych, nasze wypada bardzo dobrze - opcja szukaj działa prawidłowo, mamy posegregowane tematy, nie flugamy,itp. Jest to zasługa wszystkich, którzy to forum tworzą. Najwidoczniej po prostu marka audi utożsamia się z ludźmi, takimi jak Wy i Wasza obecność na tym forum już jest dla mnie wyznacznikiem, jaka jest Wasza osobowość. Powiem tak: Na forum niejednokrotnie szukałem pomocy - zawsze ktoś pomógł. Nigdy nie miałem problemu, zeby coś znaleźć przez szukajkę. Obecność takich tematów jak np. "a4 assistance" świadczy o tym, że pragniecie nieść bezinteresowną pomoc wszystkim miłośnikom marki. Kolejna sprawa, motto - liczy się człowiek, nie samochód. To wszystko mówi samo przez się...Mimo, że Was nie znam, bo niestety nie mogłem być (przez życzliwe osoby) na zlocie letnim, to czuję się tutaj, jakbym był wśród przyjaciół i na pewno jesteście super ludźmi, o czym mam nadzieję się przekonać na jakimś zlocie;) Żeby nie było zbyt słodko, to powiem tylko, że ostatnimi czasy od przenosin strony na inny serwer, często mi wiele rzeczy nie bangla, no ale to takie drobiazgi;) Ogólnie rzecz biorąc - na forum dowiedziałem się wielu rzeczy, pooglądałem wiele autek, spędziłem masę czasu przy komputerze i to, że moja a4 jest już sprzedana raczej nie odciagnie mnie od forum:) Zawsze jestem gotowy pomóc w rzeczach na których się znam. To brzmi pewnie absurdalnie, bo nie znam nikogo z Was osobiście, ale jestem świadomy tych słów: "jesteście prawdziwymi przyjaciółmi i super ludźmi"

Brzmi to jak jakis fragment ksiazki....

bo kolega DeeJay_Kill pisze ładne poematy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...