- Bagażnik dachowy
-
lotka na klape avant z b7 do b6?
Chyba jednak nie do końca jasne, musiałbym szlifować a raczej wycinać całe to zaokrąglenie od początku w stronę stopu z obu stron bo inaczej w przyszłości nie wyciągnę stopu i zostanie dziura po wycieciu. Sprawdzałem na"sucho" bo mam stop w domu zastępczy i sporo tego trzeba wycinać bo tylko o szlifowaniu nie ma mowy
-
lotka na klape avant z b7 do b6?
Więc nie jest dobrym pomysłem zakładać lotke z b7 bo w razie problemów ze stopem trzeba ja zrywać ?
-
lotka na klape avant z b7 do b6?
Witam tak jak w temacie, kupiłem lotke z b7 jest ktoś w stanie" pokazać" w którym miejscu i jak przeszlifować żeby pasowała do b6 ? I czy przy takiej operacji stop będzie zdemontowalny?
-
Tarcze Zimmermana, klocki ferodo FDB1407 jaka przyczyna?
Wszystko normalnie, tylko klocek i tarcza zniszczone
-
Tarcze Zimmermana, klocki ferodo FDB1407 jaka przyczyna?
Czy możliwa mogła być wada fabryczna klocka? Są tam kawałki metalu , wydłubałem jeden i magnez go przyciągnął
-
Tarcze Zimmermana, klocki ferodo FDB1407 jaka przyczyna?
Tak nowe klocki i nowe tarcze
-
maxx2 obserwuje zawartość Tarcze Zimmermana, klocki ferodo FDB1407 jaka przyczyna?
-
Tarcze Zimmermana, klocki ferodo FDB1407 jaka przyczyna?
Witam jak w temacie zakupiłem Tarcze hamulcowe Zimmermann i do tego klocki ferodo fdb1407,załozylem ten komplet pól roku temu wszystko było w porządku do początku stycznia kiedy wybralem się na mazury ok 600 km w jedna stronę. W drodze powrotnej zaczął mi szumieć prawy przód przy hamowaniu jak się okazało po rozebraniu moim oczom ukazał się taki widok i tylko od wewnetrznejstrony, pytanie co mogło spowodować takie zniszczenia ? I czy jeśli to wada fabryczna mogę ubiegać się o gwarancję i zwrot kosztów nowych tarcz po takim terminie ?dodam że druga strona jest idelalna Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tylko naciskanie pedał hamulca do oporu sam borykamy się jaka jest tego przyczyna wymieniłem już wszystko, nawet zakupilem drugi zestaw zacisku z jarzmami najwidoczniej hamulce z a6c5 nie do końca są p&p
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
czy audi a6c5 moze miec inne osadzenie tarczy stad taki dzwięk???
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wymieniłem na nowe klocki problem nie zniknął dalej zgrzyta ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki ,moja teoria spiskowa padła więc szukam dalej problemu
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A możliwe może być że jak zaciski były malowane proszkowo i wypiekane w piecu to straciły swoją twardość i stąd takie zgrzyty?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tak wymieniony a ma to jakieś znaczenie? Może wina klocków bo używane ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ferodo fdb1407 z którymi kupiłem zaciski
maxx2
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta