Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wymiana przedniego zderzaka na S-line


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chodzi mi po glowie wymiana przedniego zderzaka na S-line (chodzi mi o ten fajny dolny spojlerek glownie - wygląda mocarnie) Wiec mam kilka pytanek. Posiadajac normalny zderzak (rocznik 2002) i dolne listwy, i dolne czesci zderzakow w kolorze niestety szarym co potrzebuje, zeby sobie zapodac taki dolny spojlerek? Czy musze wymienic caly zderzak czy tylko tą dolną część? Jesli ta druga opcja wchodzi w gre to bedzie to pasowac P&P z moim starym zderzakiem? :gwizdanie:

I jeszcze jedno: Gdybym chcial sobie zmienic te szare elementy wzdłuż auta pod drzwiami i zderzakami na kolorek czarny (taki jak reszta nadwozia) to duzo jest z tym zachodu? Idzie to kupic na szrotach? Da sie to malowac jesli bedzie inny kolor? Bo te co mam to mi wyglądają na plastiki raczej ciezko by je bylo pomalowac :mysli:

Prosze o jakies porady / informacje... napewno nie jeden użytkownik przeprowadzil juz taki swapik

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.

Wystarczy sama dokładka zderzaka, choć nie jest P&P, to operacja jest stosunkowo prosta.

Jest dobry wątek z fotami na audizine.com

Po drugie.

Wszystkie dolne plastiki, o których piszesz normalnie sie lakieruje. Podjedź do lakiernika i Ci wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na Audizine taki oto wątek z fotostory:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

I jest tam troszeczke cięcia i rezania :evil: Troche zabawy z dolnymi kratkami (te gdzie sa halogeny)

Nie wiem czy nie lepiej rozejrzec sie za calym zderzakiem na szrotach ale z tego co widze to one idą na pierwszy ogien gdy autko pojawi sie na szrocie. Trzeba miec farta.

Na Ebayu widze same zderzaki B7 i B8 :mysli:

Co do dołów w kolorze nadwozia to nie jest przypadkiem tak, że w okolicach 2003r zaczeły wychodzic seryjnie?

Co nie zmienia faktu, że mozna je pomalować. Łatwo sie demontuje te dolne części? Przód i tył to raczej prosta sprawa ale co z bokami?

pozdr :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2004 szły już seryjnie, ale też nie wszystkie. Nie wiem, od czego to zależy. Kumpel w robocie ma '04 i dokładki szare :mysli:

Co do bocznych dokładek to drobnostka. Kilkanaście śrubek i po strachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...