Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż przedniego spoilera - problem


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni spoiler w mojej A4 był potrzaskany na tyle, że postanowiłem go wymienić. Kupiłem używkę od b6 - identyczna - ten sam kolor i wzór /halogeny/. Zabrałem się za wymianę i trafił mnie szlag. W części środkowej wszystko spasowało się dobrze a bo bokach, na samych końcach jest jakby za krótki. Z jednej strony brakuje ok. 0.5 cm, a z drugiej ok. 1 cm. wciskanie na siłę nic nie daje - da się go naciągnąć tylko tam gdzie jest mniejsza różnica niedopasowania a i tak zaraz wyskakuje. Czy to możliwe, że są różne wersje spoilerów do b6 i kupiłem niewłaściwy? Dla mnie wszystkie wyglądają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koncu dokladki po wsunieciu w blotnik po obu stronach musisz dokrecic takie male srubki ( od strony nadkola ) , sprawdz czy masz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musi coś przeszkadzać,albo nie weszło dobrze na śrubach od belki-są na pewno takie same :wink4:

Jeżeli tak mówisz to ta informacja - wszystkie spoilery przód do b6 jednakowe - jest dla mnie najważniejsza. Odepnę i spróbuję jeszcze raz spasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bokach zderzaka są przykręcone kostki po jednej na każdy bok. Może one ci przeszkadzaja??? Najpierw wkładasz te kostki w nowy spoiler a potem całość wsuwasz w zderzak.

Odkręca i przykręca się je od wewnętrznej strony zderzaka - ale....... żeby się do nich dostać musisz przynajmniej poluzować zderzak po obu stronach. Po 3 śruby w pionie na nadkolu. Dobrze je widać ja wyciągniesz prawą lampę (od pasażera) i kierownicę powietrza. Chyba klucz 10. Od strony kierowcy troche gorsze dojście do kostki bo kierownica powietrza do intercoolera przeszkadza ale da rade zrobić bez zrzucania całego zderzaka.

Aaaaaaa ja kupiłem w ASO i mieli tylko jeden rodzaj wymiana trochę mnie nerwów kosztowała ale dało się zrobić :good: jak co to daj znać to podziele się info z wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdemontowaniu zderzaka udało się spasować spoiler, jednak nie da się go idealne ułożyć po bokach ponieważ połamane są te dwie kostki na końcach zderzaka. Proszę więc o nr części tych kostek do dociśnięcia spoilera po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...