Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Repliki ORI a ORI ORI


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym dowiedziec sie czy moze jezdzi ktos z was na replikach felgi rs 6 o rozmiarze 18...?

Bedzie tragedia z wytrzymaloscia itp itd??

Chce sie dowiedziec czy jest sens bawic sie w cos takiego czy poprostu lepiej odlozyc i kupic ORI ORI ?

Licze na pomoc.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odminy kumpel hula na na replikach 17" i są zaje... w zasadzie do jego żonka jeździ więcej tym autem już dwa sezony i jest spoko - to chyba już coś mówi o ich trwałości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam repliki 17'' rs6 juz od 3 lat i kupe kilometrów na nich zrobiłem, jak za tą kase co dałem to sa super, lakier tez nie zchodzi wszystko ok,.

Niewiem jak to sie ma do innych replik, bądź producentów, ale na moich 17'' napisane jest max700kg

obciązenia, przy ET35??? takze przy nacisku osi ok 1000kg, jeszcze jest zapas,.

przez chwile tez miałem 18''rs6 tez repliki tez było wszystko ok, zobacz u mnie w podpisie w profilu jak wygladały na aucie,.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeżdżę na replikach i to w rozmiarze 19cali... przetrwały nawet spotkanie z krawężnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam na replikach rs4 18 cali. Wybrałem je bo maja ciekawsze ET. Za..pierdzielam po naszych idealnych drogach i wytrzymuja. To juz moj drugi komplet najpierw 17 cali a w tym roku 18 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeżdżę na replikach i to w rozmiarze 19cali... przetrwały nawet spotkanie z krawężnikiem :naughty:

ale sie wygieły :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołączę sie do kolegów :) Repliki RS4 17"(wybite na nich pochodzenie niemieckie) latają juz 3 sezony u mnie,a wcześniej sezon na A6 nabite trochę km (kilka razy Polska wzdłuż i wszerz, zagranica),żyją i mają się całkiem nieźle, póki co proste :cool1: Ostatnio sąsiad pytał co ja robie z tymi felgami że wyglądają jak nówki - co rok maluje, czy czymś konserwuje :decayed:

Przy takich rozmiarach trzeba już po prostu pamiętać że sie jeździ na niskim profilu i dostosować do tego styl jazdy, bo i ori felgę można załatwić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeżdżę na replikach i to w rozmiarze 19cali... przetrwały nawet spotkanie z krawężnikiem :naughty:

ale sie wygieły :tongue4:

pokaz mi felgę która by się nie wygięła przy takim strzale :decayed:

ale co lepsze dało się ją wyprostować idealnie, więc dalej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...